You are here:
 
 

SAM PuttLab

rsz cimg1908

SAM PuttLab ir vadošā ripināšanas trenēšanas sistēma, kuras darbība ir balstīta uz precīziem ultraskaņas mērījumiem. Ierīce mēra 28 svarīgākos ripināšanas aspektus un uzrāda rezultātus ļoti pārskatāmos grafikos uz datora.

Ripināšanas pamatā ir 3 galvenie faktori:

1) Tehnika

2) Stipruma izjūta

3) Grīnu nolasīšana

SAM PuttLab ļauj precīzi konstatēt kļūdas tehnikā. Dažu sekunžu laikā sistēma sniedz individuālus rezultātus par Jūsu sitieniem. SAM PuttLab ļauj ne tikai efektīvi identificēt kļūdas, bet arī palīdz to labošanā. Šī ierīcē nešaubīgi uzlabos spēlētāju izpratni par saviem sitieniem uz grīna, jo tikai saprotot kļūdas var cerēt uz progresu. SAM PuttLab jau vairāk kā piecus gadus nav konkurentu, un šī sistēma atrodama gandrīz katra "PGA TOUR" spēlētāja dzīvesvietā.

"You can have good weeks putting badly, and vice versa, but this machine is a great help with those things even a coach cannot see." Padraig Harrington (3- time Major Champion)

"Var būt labas nedēļas ripinot slikti un otrādi, bet šī ierīce ir lielisks palīgs lietās ko pat treneri nevar redzēt." Padreigs Harringtons (3 Major turnīru uzvarētājs)

Vilis SAM analysis after

cenas

 

 

 
 
 
 
 
 

lv 


Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio elvi 
ping-logo ES logo image001 matthew tipper