You are here:
 
 

Atsauksmes

 

linda lac

 

Dāvi augstu vērtēju gan kā cilvēku, gan kā treneri. Viņa profesionālā attīstība pēdējo gadu laikā ir bijusi ļoti liela. Konsultācijas ar augsta līmeņa treneriem, Titleist Performance Institute kursi, pieredze strādājot ar dažāda līmeņa audzēkņiem utt. Šis viss ir devis ne tikai pieredzi, bet arī pārliecību par savām spējām un to, ko viņš spēj sniegt audzēkņiem viņu golfa spēles attīstībā. Dāvis man ir palīdzējis pilnīgi visā, kas saistīts ar un ap golfu. Par to es viņam būšu vienmēr pateicīga un zinu, ka labākais vēl gaidāms. Latvijas golfā jau ir notikušas krasas pārmaiņas un nākotnē tās kļūs vēl iespiadīgākas. Manuprāt, par to arī mums visiem būtu jāsaka paldies Dāvim Pukstam. 

 

Linda Dobele Latvijas Amatieru un Match-Play čempione 2013

Austrumtenesijas Valsts Universitātes spēlētāja

 

 

 

 

Jonathan Nylen

 

"I like how Davis commits to me getting better as a golfer. When I work with him, the only thing he is focused on is how I can improve and shoot lower scores. I struggled with some mental blocks this year (2012) which he also helped me overcome and I played my best golf so far in the end of 2012."

Jonathan Nylen ("Nordic League player" 2013) 

 

 

"Man patīk tas, kā Dāvis apņēmās mani izveidot par labāku golferi. Strādājot kopā, vienīgais, uz ko viņš koncentrējās, ir, kā es varētu uzlabot savu spēli un rezultātus. 2012. gadā man bija psiholoģiskas problēmas, kuras man izdevās novērst, pateicoties viņam. Līdz 2012. gada beigām es spēlēju golfu tik labi, kā neesmu spēlējis nekad."

 

Džonatans Nīlens ("Nordic League" 2013 spēlētājs)  

 

 

 

Laura JansoneDāvis pavisam noteikti mīl golfu un visu, kas ar to saistīts! Viņš ir ļoti zinošs golfa jomā, un trenē ar aizrautību. Tā kā Dāvis pats ir spēlējis golfu augstā līmenī, viņam ir laba izpratne par to, kas spēlētājam ir nepieciešams, lai sasniegtu vēlamo izaugsmi gan svinga tehnikā, gan psiholoģiskajā ziņā.

 

Laura Jansone "Ladies European Tour player 2013"

 

 

 

 

 

 

 

 

Kārlis

Ļoti priecājos, ka Dāvis ar Guntaru un pārējo akadēmijas komandu ir izveidojuši profesionālu treniņu programmu labākajiem jauniešiem un izlases spēlētājiem Latvijā. Ir skaidrs, ka Latvijā netrūkst talantīgu un spējīgu spēlētāju, un agrāk vai vēlāk Latvijas golferi iekaros savu vietu arī Pasaulē. Ar Akadēmijas dotajām iespējām, un tās daudzpusīgo darbu audzēkņu izauksmi, tas varētu nebūt nemaz tik tālā nākotnē. Jau šobrīd Davis Golf Style Academy ceļ Latvijas golfa latiņu jaunā, augstākā līmenī.

 

Kārlis Broders Latvijas Amatieru pieckārtējais čempions

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

lv 


Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio elvi 
ping-logo ES logo image001 matthew tipper