You are here:
 
 

tuks

MATTHEW TIPPER
 
Metjū Tippers ir dzimis Pērtkavlā, Velsā, kur viņš sāka savus soļus golfā Pyle & Kenfig golfa laukumos. Metjū ir golferis no 1989. gada, bet 1997. gadā kļuva par profesionāli.
 
Metju asociējas ar Tojas golfa akadēmiju jau vairāk kā 15 gadus. Iepriekš bijis students Tojas golfa akadēmijā, tad sācis savu kaisles darbu - trenēt spēlētājus un pievienojās Tojas golfa acadēmijas treneru ģimenei Mission Hills Ķīnā. Mission Hills 2005. gadā tika atzīts par lielāko pasaules golfa laukumu, kur viņš ieguva sertifikāciju un papildinājis to ar augstāku sertifikācijas līmeni divos gados. 
 
Laika posmā, kad pavadīja Ķīnā, Metjū apciemoja Deivida Ledbettera akadēmiju Orlando, Floridā, kur personīgi asistēja Deividu un viņa labākos trenerus kopā ar Tūres profesionāļiem un elites amatieriem. Deivida ceļojuma laikā Ķīnā, Metjū ceļoja kopā un asistēja Deividu kopā ar 3 augsta līmeņa amatieriem. 2009. gadā Metjū pārcēlās uz Dienvidkoreju, kur trenēja KLPGA un KPGA profesionāļus pirms pieņēma savu jauno izaicinājumu pievienoties Tojas komandai Polijai.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

lv 


Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio elvi 
ping-logo ES logo image001 matthew tipper