You are here:
 
 

Nika Soto pirmā vizīte DGSA

soto1

 

DGSA ir veiksmīgi uzsācis sadarbību ar puterēšanas speciālistu Niku Soto (Nick Soto), kurš ir galvenais treneris - PGA profesionālis Northemptonas golfa klubā, Lielbritānijā. Niks trenē dažāda augsta līmeņa amatierus un tūres profesionāļus. Specializējas tieši puterēšanā un ikdienā strādā ar SAM PuttLab un V1 video analīzi.

 

soto2

 

Nikam šī bija pirmā vizīte DGSA un Latvijā. Divas dienas, no 12. - 14. oktobrim, Niks palīdzēja mums pilnveidot audzēkņu iemaņas īsajā spēlē, un palīdzēja atrast katram spēlētājam pareizo virzienu uz kuru jāstrādā ziemas treniņu procesā. Sākot jau ar pirmajām nodarbībām, bija redzama Nika lielā pieredze un izpratne tieši ripināšanā. Arī DGSA treneriem, šāda speciālista atbalsts un iespēja strādāt kopā, dod iespējas paplašināt zināšanas.

 

Treniņu procesa pirmajā daļā, katram no jauniešiem tika pievērsta lielāka uzmanība tehniskajai bāzei, veicot diagnostiku uz SAM Put Lab un tad izanalizējot datus, katram spelētājam tika atrasts labākais risinājums viņa spēlei.

soto3

 

 

Otrā treniņa daļa sastāvēja no ripināšanas uz laukuma grīniem, kur lielākais uzsvars tika likts uz spēlētāja rutīnu, tempu, distanci un to nozīmi golfā. Pirms Niks devās prom, ar jauniešiem tika aizvadīts pēdējais kopējais treniņš. Sākumā tika apskatīta katra audzēkņa jaunās izmaiņas un pašās beigās arī uzspēlētas vairākas ripināšanas spēles uz rezultātu, lai novērtētu paveikto darbu un dotu iespēju arī sacensties savā starpā. Jaunieši pēc vizītes palika ļoti apmierināti, neskatoties uz drēgnajiem laikapstākļiem, kuri īpaši nelutināja. Arī Niks atzinīgi novērtēja jauniešu mērķtiecību un motivācija, ka 8 stundu garajā treniņā aukstumā, neviens no jauniešiem nav veicis nepārdomātu putu. Ne tikai Niks, bet arī Metjū atzinīgi novērtē jauniešus Latvijā, jo viņos ir redzama dzirkstele acīs un liela motivācija būt labākiem.

 

 

Ar Niku jau tika iesāktas runas par nākamo vīzīti un cerēsim uz veiksmīgu turpmāko sadarbību. 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper