You are here:
 
 

COPS sammits Londonā

IMG 9398

DGSA treneri Dāvis Puksts un Roberts Tiļuks no 2. līdz 3.martam piedalijās Lielbritānijā notiekošajā COPS () samitā, kur uzstājās vairāki pasaulē atzītie speciālisti, kuru pamata nodarbošanās ir PGA un Eiropas tūres spēlētāju trenēšana. Tā bija lieliska iespēja satikt šos speciālistus dzīvē un noklausīties viņu lekcijas, kā arī lekciju beigās parunāt dzīvē. Šajā pasākumā uzstājās tādi speciālisti kā Scott Fawcett (DECADE sistēmas izveidotājs), Terry HashimotoJake Thurm un Sebastian Wulf (BODiTrack sporta speciālisti), Sang Kim (4D motion izveidotājs) un Nigel Tilley (Eiropas tūres fizioterapeits).


Šis sammits mūsu treneriem devis jaunas idejas spēlētaju attīstībai un spēles kvalitātes uzlabošanai. Viens no pasākuma interesantākajiem viesiem bija Scott Fawcatt, kurš padalījās pieredzē par spēles plāna izveidi un statistikas datiem, kuri vākti vairāku gadu IMG 9402garumā. Pēc šī plāna trenējas un spēlē vairāki vadošie Tūres spelētāji un liela daļa koledžu studentu (Pēc Scott Fawcatt datiem viņa audzēkņi, nospelējot 1500 bedrītes, kopā dabūjuši tikai 4 double bogeys).


Vislielako sajūsmu mūsu treneriem izraisīja Terry Hashimoto, Jake Thurm un Sebastian Wulf BodiTrack speciālisti gan pēc lekcijas vadīšanas stila, gan pēc sniegtās informācijas. DGSA jau kādu laiku pētīja šīs palīgierīces nozīmīgumu un pēc samita tikai apstiprinājās tās nozīmīgums akadēmijas vajadzībām. BODiTrack spēj nomērīt spiedienu pēdās viscaur svingam, ko uz aci skatoties un ar video palīdzību diemžēl nevar noteikt.

 

IMG 9406Nigel Tilley (Eiropas tūres fizioterapeits) pastāstīja par fiziskās sagatavotības nozīmi mūsdienu golfā. Golfs kļūst par atlētu sporta veidu, kur fiziskajai sagatavotībai ir liela nozīme. Laba fiziskā sagatavotība ne tikai palīdzēs tālāk aizsist, bet arī ļaus neiedzīvoties traumās.

 

DGSA plāno tuvākajā laikā iegādaties BODITrack sistēmu, kā arī iziet tās sertifikāciju. Šīs sistēmas esamība palīdzes mūsu audzēkņiem spert nākamos soļus golfa attīstībā. 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper