You are here:
 
 

Jauni izaicinājumi Lietuvā

LietuvaJau drīz apritēs 2 mēneši kā Davis Golf Style Academy mainīja savu nosaukumu uz Davis Puksts Golf Academy, tā arī savu atrašanos vietu. Jaunā sezonu DPGA treneriem Dāvim un Robertam ir iesākusies ar jaunām iespējām un izaicinājumiem. Šajā sezonā savu darbību akadēmija turpina Lietuvā, European Center golf club pie Viļņas. ECGC ir viens no labākajiem laukumiem Lietuvā.

 

Jauni izaicinājumi, jauna pieredze un jauni klienti ir šīs sezonas mērķis. Lietuvā tirgus ir ar lielu potenciālu, jo kopumā Lietuva nevar žēloties par laukumu trūkumu. Ik gadu spēlētāju skaits lēnām palielinās, tā arī apmācību kultūra. Dāvis Puksts spēs pilnveidoties un realizēt savu potenciālu ar lietuviešu spēlētājiem un jauniešiem.davis

 


Pirmie iespaidi pēc nostrādātajiem gandrīz diviem mēnešiem ir ļoti patīkami, laukumam ir ļoti laba kvalitāte un treniņlaukuma iespējas treneriem dod daudz lielākas iespējas treniņu procesā. Vispatīkamākās pārmaiņas treneri jūt īsās spēles iemaņu attīstīšanā un trenēšanā audzēkņiem, jo ECGK ir pieejams fantastisks grīns ar lieliem slīpumiem un plašām treniņu iespējām. 

 

roberts

 

 

Treneri ir uzsākuši sadarbību ar Lietuvas labākajiem jauniešiem, izveidojot akadēmiju, kur jauniešiem divas reizes nedēļā notiek treniņi. Tāpat arī sadarbība notiek un nav pārtrūkusi ar jauniešiem no Latvijas un arī viņiem tiek palīdzēts, cik vien iespējams un treniņi notiek citā līmenī nekā līdz šim. Jauniešiem ir iespēja pašiem trenēties un saprast savas kļūdas, ne tikai paļauties uz treneriem.

 

 

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem DPGA ir izveidot jaunu golfa izpratni pieaugušajiem spēlētajiem un attīstīt bērnu un jauniešu iesaistīšanos golfā. Jauniešiem un viņu vecākiem tiks prezentēta golfa spēle un tās struktūra, kā arī iespēja attīstīties līdz koledžas līmenim.

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper