You are here:
 
 

Timo Karvinen Latvijā

IMG 2331

No 01.12. - 03.12. akadēmijā viesojās viens no labākajiem Somijas golfa speciālistiem Timo Karvinen. Lielākajai daļai jauniešu šī bija pirmā iespēja tikties ar viņu, bet daļa no tiem jau bija to darījuši Somijā.  Timo ir speciālists, kurš spēj palīdzēt spēlētājiem visos spēles elementos, tāpēc arī treniņi notika stipri individuāli, jo katram spēlētājam ir jāuzlabo savs spēles elements. Galvenokārt tā bija puterēšana, pilns vēziens un distanču vedžu sitieni.
 
Pirmajā dienā jaunieši strādāja ar treneri individuāli stundas garumā. Otrajā un trešajā dienā bija grupu treniņi, kur jaunieši pieslīpēja veiktās izmaiņas individuālajos treniņos ar treneru palīdzību un izgāja cauri citiem spēles elementiem, kā arī varēja 
sacensties savā starpā. 
 
Pēc jaunā plāna jauniešiem ir jātrenējas līdz februāra beigām, lai līdz nākamajai Timo vizītei tehniskais darbs būtu veikts un treneri varētu ķerties klāt pēdējai fāzei - vēziena izveide nākamajai sezonai (shot pattern). Jauniešiem bija iespēja arī iepazīties ar somu trenera golfa filozofiju, kā viņš uzskata ir jātrenējas un cik daudz tas būtu jādara, kas jauniešiem bija ļoti interesanti. Pēc tādas metodes trenējas labākie Igaunijas un Somijas jaunie golferi.
 
Noslēgumā Timo bija priecīgs par mūsu ieguldīto darbu jauniešos un to kā tika pavadītas šīs treniņu dienas un noteikti plāni turpmākiem treniņiem.
 

 

 

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper