You are here:
 
 

Timo Karvinen Latvijā 2

DPGANo 23.02-25.02 un 16.03.-17.-03. akadēmijas jaunieši trenējās kopā ar somu specialistu Timo Karvinen. Timo tā jau bija trešā vizīte latvijā un iespēja pilnveidot prasmes mūsu jauniešiem, kā arī palīdzēt treneriem viņu darbā. Pirmajā vizītē, kura bija no 1.12-3.12 jauniešiem lielāka uzmanība tika pievērsta tehnikai ar lietām kuras ir jāuzlabo līdz nākamajai Timo vizītei, ko arī veiksmīgi Dāvis un Roberts izdarija šajā laikā, lai šajā vizītes laikā varētu pielabot tehniskās lietas līdz galam.

 

Pirmajā un otrajā dienā visi tika sadalīti grupiņās par 2 vai 3. Pirmajā diena akcents tika likts katram jaunietim uz savu spēles elementu, kādam tas bija draiveris, kadam dzelži bet kādam arī  čipošana un pičošana. Kamēr Timo darbojās ar vienu audzēkni, tikmēr otram bija iespējas Davja un Reberta uzraudzībā izpildīt citus uzdevumus, jo paralēli strādāja gan Trackman, gan Flightscope (sitienu radari). Otrajā dienā akcents visiem bija vienāds un tā bija puterēšana. Katrs jaunietis veica testu uz SAM Putt Lab (ripināšanas sitienu analizātora) pēc, kura tika iedoti katram jaunietim kāds uzdevums ko vajadzētu līdz sezonas sakumam vēl uzlabot. Kopumā šajā ziemas periādā visiem ir uzlabotas ievērojami tehniskās iemaņas un tagad tās būs tikai jāpārnes uz laukuma.

 

Otrās dienas noslēgumā jauniešiem bija jāveic tests ar desmit dažādām stacijām, kur katrā ir dots tikai viens sitiens un tas ir jāmēģina izpildīt pēc iespējas labāk un precīzāk. Šāds uzdevums ir maksimāli pielīdzināts spēlei laukumā, kur nav iespējas veikt vairakus vienādus sitienus pēc kārtas. Treneriem bija prieks skatīties uz jauniešu pašatdevi testos, līdz ar to gala rezultāta iegūtie punkti katram jaunietim treneriem izraisija pozitīvas emocijas, un ir redzams, ka tiek strādāts pareizajā virzienā.

 

Nākošā reize, kad jauniešiem būs iespēja tikties ar Timo jau būs sezonas sākumā, kura tiek jau plānota kā to var realizēt. Tiks izvērtēti plusi un mīnusi, lai saprastu kur treniņus veikt Lietuvā vai Igaunijā.

 
 
 
 

 

 

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper