You are here:
 
 

Treneri

 

 

rsz 1davisDĀVIS  PUKSTS

DGSA apmācības direktors / dibinātājs

 

Golfs ir lieliska spēle, taču tā var būt arī ļoti nepaklausīga. "Davis Golf Style Academy" strādā ar multifunkcionālu pieeju spēlētāju attīstībai, kas padarīs Jūsu spēli baudāmāku, dos Jums vairāk pozitīvu emociju un labākus rezultātus. Mūsu lielākā prioritāte ir klients, mēs nodrošinām augstākā līmeņa apmācību patīkamā un nepiespiestā gaisotnē. No Jums lūdzam tikai labu garastāvokli un mazliet pacietības. Izbaudiet kā bumbiņas lido taisnāk un precīzāk ripo bedrītē.

 

Laipni lūgti >> 

 

tipper

MATTHEW TIPPER

Tehnikas / spēlētāju attīstības eksperts

 

Metjū profesionāli nodarbojas ar golfu 18 gadus un šajā laikā ir ieguvis milzīgu pieredzi. Dzīvojot un strādājot Ķīnā, Dienvidkorejā, ASV un mācoties pie paša David Leadbetter, īdz atrada savu vietu Vroclavā, Polijā. Tieši Toya Golf  Club atvēra savu Matthew Tipper Golf Academy. "Golfs ir ne tikai darbs, bet arī dzīvesveids un ar entuziasmu daru to ko mīlu."

 

 

 

 

Laipni lūgti >>

 

small robertsROBERTS TIĻUKS

Treneris 

 

Golfs tā nav tikai spēle, bet arī dzīvesveids. Tas ir aizraujošs un relaksējošs laika pavadīšanas veids. Viens no lielākajiem plusiem ir iespēja pēc nogurdinošas darba dienas, atgūt spēkus svaigā gaisā un vidē, kas izceļas ar nepārspējamu skatu un dabu.

Sacensību gars un nodarbības pie profesionāliem treneriem golfu liek uztvert ne tikai, kā hobiju, bet liek rasties sportiskam garam. Veiksmīgs tāls sitiens vienmēr uzlabos garstāvokli.

 

 

Laipni lūgti >>

 

 

indra

INDRA ENIŅA

Fiziskās sagatavotības trenere

 

Ar golfu esmu saistīta jau kopš bērnības, kad tētis sāka vest uz treniņiem, un tagad tā ir manas dzīves sastāvdaļa. Golfs attīstās tāpat kā viss pārējais un mainās gan pati spēle, gan inventārs, gan treniņu process. Arī Latvijā tas notiek, kas viennozīmīgi ir pozitīvi. Šī attīstība padara golfu par arvien atlētiskāku sporta veidu. Tieši šī joma mani interesē, tāpēc vēlos palīdzēt to ieviest un attīstīt.

 

 

 

Laipni lūgti >>

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

lv 


Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio elvi 
ping-logo ES logo image001 matthew tipper