You are here:
 
 

DGSA ilgtermiņa atlētu attīstības programma

 

piramida

 

“Mēs neesam akadēmija, kas ir orientēta uz rezultātu, mēs esam akadēmija, kas koncentrējas uz attīstību, kur rezultāti atnāk pa ceļam. Tā ir liela atšķirība.” - Dāvis Puksts

 

Viena no lielākajām “Davis Golf Style Academy” prioritātēm ir jaunieši, tādēļ ir izveidota lieliska sistēma, lai rosinātu iekšējo konkurenci un augstākus rezultātus. Mūsu “krāsas” pārstāv bērniņi vecumā no 5-21 gadam. “Davis Golf Style Academy” strādā ar profesionālu pieeju un vissaugstākajiem mērķiem. Akadēmijas audzēkņi regulāri uzrāda labākos rezultātus sacensībās Latvijā un spēcīgākie no tiem pārstāv Latviju sacensībās ārzemēs. Caur nopietnu darbu un pakāpeniskiem panākumiem, vēlamies katru jaunieti “aizvest” līdz saviem lielākajiem sapņiem golfā.

 

Jaunajā sezonā veiksim uzlabojumus treniņu procesā - turpināsim arvien vairāk sekot TPI (Titleist Performance Institute) principiem, būs fiziskie treniņi, ieviesīsim regulārus akadēmijas prasmju testus. Jaunums būs pilnas dienas ar treneri, gan mazākajiem, gan lielākajiem. Protams, turpināsim iesākto junioru tūri un citas veiksmīgi strādājošas lietas.

 

 

 

 

 LTADperformancecircle

 

photo1 photo2 image 26 photo6
image photo5 image 2 image 3
image 5 image 6 image 7 image 8
image 9 image 10 image 12 image 14
image 16 image 17 image 18 image 20
image 22 image 23 image 25 image 28
    image 1     image 4     image 11     image 13
    image 27     image 21     image 19     image 15

 

 

 

   

 
 
 
 
 
 

lv 


Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio elvi 
ping-logo ES logo image001 matthew tipper