You are here:
 
 

Jaunumi

Izmaiņas cenradī sākot ar 1. martu

 2019. gada pavasara sezona ir sākusies ar jaunām iespējām mūsu ziemas studijā Rīgā, Lizuma iela 1, tā ir labiekārtota 450m2 liela zāle, kura paredzēta tikai golfam.

Darba dienās zalē notiek induviduālie treniņi ar treneriem Dāvi un Robertu, bet gan darba dienas vakaros, gan brīvdienās ir bērnu grupas dažādiem līmeņiem. Kā arī ir iespēja piesakoties pašiem nākt trenēties.

 

Visus interesentus gaidīsim Lizuma ielā 1 ar iepriekš pieteikšanos.

Dāvis Puksts - 26305092

Roberts Tiļuks - 26845041

                                                                                                        Jauniešu grafiks

 

 

 

Ziemas sezona atklāta

 2018./2019. gada ziemas sezona ir sākusies ar jaunām iespējām mūsu ziemas studijā Rīgā, Lizuma iela 1, tā ir labiekārtota 450m2 liela zāle, kura paredzēta tikai golfam.

Zālē Ir iespēja puterēt, gan īsākus un garākus čipus, gan veikt un pilnvērtīgi sist dzelžus un draiveri. Zāle ir nodrošināta ar tīkliem, visapkārt, atsevišķu sitamo zonu vienlaicīgi četriem gan vienkārši izsitot bumbiņas, gan sist bumbiņas, izmantojot Flighstcope radaru. Jaunums šajā rudenī ir jaunais grīns (mākslīgais zāliens) 100m2, ko esam tikko ieklājuši, lai palielinātu īsās spēles iespēju.  Lai pilvērtīgāk varētu trenēties ir arī Flightscope (sitienu radars), V1 sports (vēziena analīzes programma), SAM PuttLab (puterēšanas tehnikas analizātors) un K-vest 3D(vēziena 3D analizātors) un jaunums Trackman.

 

Darba dienās zalē notiek induviduālie treniņi ar treneriem Dāvi un Robertu, bet gan darba dienas vakaros, gan brīvdienās ir bērnu grupas dažādiem līmeņiem. Kā arī ir iespēja piesakoties pašiem nākt trenēties.

 

Visus interesentus gaidīsim Lizuma ielā 1 ar iepriekš pieteikšanos.

Dāvis Puksts - 26305092

Roberts Tiļuks - 26845041

 Sīkāks cenrādis: http://golfacademy.lv/lv/cenas.html

                                                                                                        Jauniešu grafiks

 

 

 

 

 

 

 

Sezonas piedāvājums pie Dāvja Puksta

Golfa iespējas sezonā

 

 

 

 

 

 

Timo Karvinen Latvijā 2

DPGANo 23.02-25.02 un 16.03.-17.-03. akadēmijas jaunieši trenējās kopā ar somu specialistu Timo Karvinen. Timo tā jau bija trešā vizīte latvijā un iespēja pilnveidot prasmes mūsu jauniešiem, kā arī palīdzēt treneriem viņu darbā. Pirmajā vizītē, kura bija no 1.12-3.12 jauniešiem lielāka uzmanība tika pievērsta tehnikai ar lietām kuras ir jāuzlabo līdz nākamajai Timo vizītei, ko arī veiksmīgi Dāvis un Roberts izdarija šajā laikā, lai šajā vizītes laikā varētu pielabot tehniskās lietas līdz galam.

 

Pirmajā un otrajā dienā visi tika sadalīti grupiņās par 2 vai 3. Pirmajā diena akcents tika likts katram jaunietim uz savu spēles elementu, kādam tas bija draiveris, kadam dzelži bet kādam arī  čipošana un pičošana. Kamēr Timo darbojās ar vienu audzēkni, tikmēr otram bija iespējas Davja un Reberta uzraudzībā izpildīt citus uzdevumus, jo paralēli strādāja gan Trackman, gan Flightscope (sitienu radari). Otrajā dienā akcents visiem bija vienāds un tā bija puterēšana. Katrs jaunietis veica testu uz SAM Putt Lab (ripināšanas sitienu analizātora) pēc, kura tika iedoti katram jaunietim kāds uzdevums ko vajadzētu līdz sezonas sakumam vēl uzlabot. Kopumā šajā ziemas periādā visiem ir uzlabotas ievērojami tehniskās iemaņas un tagad tās būs tikai jāpārnes uz laukuma.

 

Otrās dienas noslēgumā jauniešiem bija jāveic tests ar desmit dažādām stacijām, kur katrā ir dots tikai viens sitiens un tas ir jāmēģina izpildīt pēc iespējas labāk un precīzāk. Šāds uzdevums ir maksimāli pielīdzināts spēlei laukumā, kur nav iespējas veikt vairakus vienādus sitienus pēc kārtas. Treneriem bija prieks skatīties uz jauniešu pašatdevi testos, līdz ar to gala rezultāta iegūtie punkti katram jaunietim treneriem izraisija pozitīvas emocijas, un ir redzams, ka tiek strādāts pareizajā virzienā.

 

Nākošā reize, kad jauniešiem būs iespēja tikties ar Timo jau būs sezonas sākumā, kura tiek jau plānota kā to var realizēt. Tiks izvērtēti plusi un mīnusi, lai saprastu kur treniņus veikt Lietuvā vai Igaunijā.

 
 
 
 

 

 

PING nūju fittings

 

Piedāvājam Jums PING nūju fittingu mūsu ziemas zālē, kas atrodas Lizuma ielā 1, 5. stāvā.

Mēs piemeklēsim nūjas tieši Jūsu vajadzībām
Fittinga cena 40 Eiro 
Ja pēc fittinga tiek pasūtītas PING nūjas - fittings ir BEZ MAKSAS.

Vairāk informācijas Jūs varat atrast:
https://ping.com/

Sīkākai informācijai rakstot  Robertam Tiļukam: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  vai zvanot pa tālruni 26845041.
Copyright © 2018 Davis Puksts Golf Academy, All rights reserved. 
Paldies, ka izvēlaties Davis Golf Style Academy :) 

Our mailing address is: 

Davis Puksts Golf Academy
Lizuma iela 1
Rīga LV-1006
Latvia

 

Timo Karvinen Latvijā

IMG 2331

No 01.12. - 03.12. akadēmijā viesojās viens no labākajiem Somijas golfa speciālistiem Timo Karvinen. Lielākajai daļai jauniešu šī bija pirmā iespēja tikties ar viņu, bet daļa no tiem jau bija to darījuši Somijā.  Timo ir speciālists, kurš spēj palīdzēt spēlētājiem visos spēles elementos, tāpēc arī treniņi notika stipri individuāli, jo katram spēlētājam ir jāuzlabo savs spēles elements. Galvenokārt tā bija puterēšana, pilns vēziens un distanču vedžu sitieni.
 
Pirmajā dienā jaunieši strādāja ar treneri individuāli stundas garumā. Otrajā un trešajā dienā bija grupu treniņi, kur jaunieši pieslīpēja veiktās izmaiņas individuālajos treniņos ar treneru palīdzību un izgāja cauri citiem spēles elementiem, kā arī varēja 
sacensties savā starpā. 
 
Pēc jaunā plāna jauniešiem ir jātrenējas līdz februāra beigām, lai līdz nākamajai Timo vizītei tehniskais darbs būtu veikts un treneri varētu ķerties klāt pēdējai fāzei - vēziena izveide nākamajai sezonai (shot pattern). Jauniešiem bija iespēja arī iepazīties ar somu trenera golfa filozofiju, kā viņš uzskata ir jātrenējas un cik daudz tas būtu jādara, kas jauniešiem bija ļoti interesanti. Pēc tādas metodes trenējas labākie Igaunijas un Somijas jaunie golferi.
 
Noslēgumā Timo bija priecīgs par mūsu ieguldīto darbu jauniešos un to kā tika pavadītas šīs treniņu dienas un noteikti plāni turpmākiem treniņiem.
 

 

 

Ziemas zāle Lizuma ielā 1

zāle

2017./2018. gada ziemas sezona ir sākusies ar jaunām iespējām DPGA, jo ir atrasta jauna zāle treniņiem un treniņi šobrīd rit pilnā sparā. Jaunā zāle atrodas Rīgā, Lizuma iela 1, tā ir labiekārtota 450m2 liela zāle, kura paredzēta tikai golfam un ir
atvērta 6 dienas nedēļā.

 Jaunā zāle sniedz daudz lielākas iespējas treniņiem kā iepriekšējās. Ir iespēja puterēt, gan īsākus un garākus čipus, gan veikt un pilnvērtīgi sist dzelžus un draiveri. Zāle ir nodrošināta ar tīkliem, visapkārt, atsevišķu sitamo zonu vienlaicīgi četriem

cilvēkiem un atsevišķu zonu čipošanai un puterēšanai. Lai pilvērtīgāk varētu trenēties ir arī Flightscope (sitienu radars), V1 sports (vēziena analīzes programma), SAM PuttLab (puterēšanas tehnikas analizātors) un K-vest 3D (vēziena 3D analizātors).

 

Darba dienās zalē notiek induviduālie treniņi ar treneriem Dāvi un Robertu, bet brīvdienās ir bērnu grupas dažādiem līmeņiem. Kā arī ir iespēja piesakoties pašiem nākt trenēties.

 

Visus interesentus gaidīsim Lizuma ielā 1 ar iepriekš pieteikšanos.

 

Dāvis Puksts - 26305092

Roberts Tiļuks - 26845041

 

 

 

Jauniešu sasniegumi

US Kids Golf European ChampionshipJūnija sākums ir patīkami iepriecinājis DPGA trenerus ar jauniešu rezultātiem un panākumiem sacensībās. Jaunieši turpina doties uz Lietuvu uz treniņiem, individuālajām nodarbībām ar treneriem, kā arī patstāvīgi atstrādā iemācīto Latvijā. Kļūstot patstāvīgāki un vairāk rēķinoties uz saviem spēkiem, treneri nevar vairs būt klāt katru dienu, ir redzami pozitīvi rezultāti.

 

 

 No 30. maija līdz 1. jūnijam Skotijā norisinājās U.S. Kids European Championship 2017 Craigielaw Golf Club. Stefans Sprūžs 3 dienās ieguva rezultātu 78/79/76 jeb +17 virs PAR, tādējādi ierindojoties dalītā 12. vietā 53 puišu U11 konkurencē. European Championship 2017 kopumā piedalījās 670 jaunieši – 16 vecuma grupās – puiši 9 grupās, meitenes 7 grupās.

 katrina ecgc

 

U11 puišu grupā uzvarētājs bija amerikānis Sihan Sandhu ar rezultātu +3 virs PAR.

 

 

 

Tai pašā laikā, no 2. līdz 4. jūnijam, Lietuvā norisinājās Lietuvas Amatieru čempionāts 2017 European Center golf club pie Viļņas. Sacensībās piedalījās Katrīna Jana Gustafssone, kura ar rezultātu 95/80/80 jeb +42 virs PAR ierindojās 3. vietā. Katrīnai šis turnīrs bija veiksmīgs, jo samazināja HCP no 10 uz 7.8.  Sacensību līdere bija austriete Florentina Hager, kurai rezultāts +28 virs PAR.  

 

 

 

 

 

Jauni izaicinājumi Lietuvā

LietuvaJau drīz apritēs 2 mēneši kā Davis Golf Style Academy mainīja savu nosaukumu uz Davis Puksts Golf Academy, tā arī savu atrašanos vietu. Jaunā sezonu DPGA treneriem Dāvim un Robertam ir iesākusies ar jaunām iespējām un izaicinājumiem. Šajā sezonā savu darbību akadēmija turpina Lietuvā, European Center golf club pie Viļņas. ECGC ir viens no labākajiem laukumiem Lietuvā.

 

Jauni izaicinājumi, jauna pieredze un jauni klienti ir šīs sezonas mērķis. Lietuvā tirgus ir ar lielu potenciālu, jo kopumā Lietuva nevar žēloties par laukumu trūkumu. Ik gadu spēlētāju skaits lēnām palielinās, tā arī apmācību kultūra. Dāvis Puksts spēs pilnveidoties un realizēt savu potenciālu ar lietuviešu spēlētājiem un jauniešiem.davis

 


Pirmie iespaidi pēc nostrādātajiem gandrīz diviem mēnešiem ir ļoti patīkami, laukumam ir ļoti laba kvalitāte un treniņlaukuma iespējas treneriem dod daudz lielākas iespējas treniņu procesā. Vispatīkamākās pārmaiņas treneri jūt īsās spēles iemaņu attīstīšanā un trenēšanā audzēkņiem, jo ECGK ir pieejams fantastisks grīns ar lieliem slīpumiem un plašām treniņu iespējām. 

 

roberts

 

 

Treneri ir uzsākuši sadarbību ar Lietuvas labākajiem jauniešiem, izveidojot akadēmiju, kur jauniešiem divas reizes nedēļā notiek treniņi. Tāpat arī sadarbība notiek un nav pārtrūkusi ar jauniešiem no Latvijas un arī viņiem tiek palīdzēts, cik vien iespējams un treniņi notiek citā līmenī nekā līdz šim. Jauniešiem ir iespēja pašiem trenēties un saprast savas kļūdas, ne tikai paļauties uz treneriem.

 

 

Viens no svarīgākajiem uzdevumiem DPGA ir izveidot jaunu golfa izpratni pieaugušajiem spēlētajiem un attīstīt bērnu un jauniešu iesaistīšanos golfā. Jauniešiem un viņu vecākiem tiks prezentēta golfa spēle un tās struktūra, kā arī iespēja attīstīties līdz koledžas līmenim.

 

 

 

 

 

 

 

COPS sammits Londonā

IMG 9398

DGSA treneri Dāvis Puksts un Roberts Tiļuks no 2. līdz 3.martam piedalijās Lielbritānijā notiekošajā COPS () samitā, kur uzstājās vairāki pasaulē atzītie speciālisti, kuru pamata nodarbošanās ir PGA un Eiropas tūres spēlētāju trenēšana. Tā bija lieliska iespēja satikt šos speciālistus dzīvē un noklausīties viņu lekcijas, kā arī lekciju beigās parunāt dzīvē. Šajā pasākumā uzstājās tādi speciālisti kā Scott Fawcett (DECADE sistēmas izveidotājs), Terry HashimotoJake Thurm un Sebastian Wulf (BODiTrack sporta speciālisti), Sang Kim (4D motion izveidotājs) un Nigel Tilley (Eiropas tūres fizioterapeits).


Šis sammits mūsu treneriem devis jaunas idejas spēlētaju attīstībai un spēles kvalitātes uzlabošanai. Viens no pasākuma interesantākajiem viesiem bija Scott Fawcatt, kurš padalījās pieredzē par spēles plāna izveidi un statistikas datiem, kuri vākti vairāku gadu IMG 9402garumā. Pēc šī plāna trenējas un spēlē vairāki vadošie Tūres spelētāji un liela daļa koledžu studentu (Pēc Scott Fawcatt datiem viņa audzēkņi, nospelējot 1500 bedrītes, kopā dabūjuši tikai 4 double bogeys).


Vislielako sajūsmu mūsu treneriem izraisīja Terry Hashimoto, Jake Thurm un Sebastian Wulf BodiTrack speciālisti gan pēc lekcijas vadīšanas stila, gan pēc sniegtās informācijas. DGSA jau kādu laiku pētīja šīs palīgierīces nozīmīgumu un pēc samita tikai apstiprinājās tās nozīmīgums akadēmijas vajadzībām. BODiTrack spēj nomērīt spiedienu pēdās viscaur svingam, ko uz aci skatoties un ar video palīdzību diemžēl nevar noteikt.

 

IMG 9406Nigel Tilley (Eiropas tūres fizioterapeits) pastāstīja par fiziskās sagatavotības nozīmi mūsdienu golfā. Golfs kļūst par atlētu sporta veidu, kur fiziskajai sagatavotībai ir liela nozīme. Laba fiziskā sagatavotība ne tikai palīdzēs tālāk aizsist, bet arī ļaus neiedzīvoties traumās.

 

DGSA plāno tuvākajā laikā iegādaties BODITrack sistēmu, kā arī iziet tās sertifikāciju. Šīs sistēmas esamība palīdzes mūsu audzēkņiem spert nākamos soļus golfa attīstībā. 

 

 

 

 

 

 

 

Ziemas studija no 7. novembra

ziemaAr Latvijas laikapstākļiem nekad neko nevar zināt, šogad ziema mūs apciemoja daudz ātrāk kā iepriekšējos gadus. Bet esam jau gatavi ziemas treniņiem, jo sākot ar 7. novembri būs atvērta ziemas studija golfa laukumā Viesturi. 

 

Pirmais ziemas treniņš jauniešiem jau ieplānots 13. novembrī. Jaunieši tiks sadalīti pa grupām un grupu treniņu laiki sagatavoti un nosūtīti uz e-pastiem, kā arī ievietoti mājaslapā. Otro gadu pēc kārtas atrodamies VEF zālē Brīvības gatvē 192b. 

 

vef 

Individuālie treniņi pie treneriem būs pieejami darba dienās ziemas studijā golfa kluba Viesturi kluba mājā. Ziemas studija būs lieliska vieta, kur netraucēti varēs trenēties, izmantojot Flightscope, K-Vest un V1 analīzi. 

 

 

 

 

 

Page 1 of 16

 • «
 •  Start 
 •  Prev 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Next 
 •  End 
 • »
 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper