You are here:
 
 

Jaunumi

Igaunijas Junioru čempionāts 2016

estonian open

Šī gada 8. - 10. jūlijam golfa laukumā Valgeranna norisinājās Igaunijas Junioru čempionāts 2016. Sacensības norisinājās sekojošās jauniešu grupās:

 

1) U-12 puiši/meitenes

2) U-15 puiši

3) U-15 meitenes

4) U-18 puiši

5) U-21 puiši/meitenes

 

U-12 grupā piedalījās 14 puiši un meitenes. 1. vietā ierindojās igaunis Richard Teder ar 3 dienu rezultāru +23 virs PAR (84/76/79). Lielākā intrīga norisinājās dalot 2., 3. un 4. vietu, jo gan lietuvietis Oskaras Belousovas, gan Marlēna un Francis Gavari 3 dienās laukumu nogāja ar rezultātu +52 virs PAR. Starp jauniešiem notika pārspēle, kurā tomēr 2. vietā ierindojās Oskaras Belousovas, 3. vietā palika Francis Gavars, bet Marlēna ierindojās 4. vietā.  Roberts Jučmanis ierindojās 7. vietā ar rezultātu +71 virs PAR (97/102/88).  8. vietā ierindojās Gatis Valters ar rezultātu +73 virs PAR (93/103/93). Apsveicam mūsu jauniešus.

 

U-15 puišu grupā piedalījās 18 puiši. DGSA pārstāvēja Roberts Matisons, kuram šis turnīrs bija visveiksmīgākais līdz šim un pārspēja visus savus līdzšinējos rekordus. Ar rezultātu +7 virs PAR (77/73/75) ierindojās godalgotajā 3. vietā. Atpaliekot no 2. vietas ieguvēja igauņa Kevin Christopher Jegers par 2 sitieniem un par 8 sitieniem no līdera soma  Saku Tuusa. 

 

U-15 meiteņu grupā piedalījās 10 meitenes, tajā starpā arī Katrīna Gustafssone, kura ar rezultātu +47 virs PAR (92/85/86) ierindojās dalītajā 6. vietā. Grupas uzvarētāja bija somiete Matilda Svahn ar rezultātu +26 virs PAR (84/82/76), bet 2. vietā ierindojās ungāriete Renata Jancsik ar rezultātu +27 virs PAR (83/82/78). 

 

Estonian Junior Open 2016 rezultāti

 

Apsveicam jauniešus ar labiem sniegumiem un ļoti priecājamies par rezultātiem. 

 

 

 

Latvijas Junioru Tūre 2. posms

jgt

Šodien Tukumā Odiņi GK norisinājās Latvijas Junioru Golfa tūres 2. posms, kurā piedalījās vairāk kā 30 junioru golferi 3 vecuma grupās U12, U15 un U18. Sacensības norisinājās draudzīgā gaisotnē, iepazīstot  gan golfa laukumu, gan golfa noteikumus. Spēles gaitu nespēja sabojāt arī nelielais mākonis, kas uz brīdi ikvienu nedaudz atsvaidzināja ar lietus lāsēm, kam sekoja silts un saulains laiks visas dienas garumā!

Sirsnīgi apsveicam uzvarētājus!

 

U12 grupā meitenēm uzvarēja Marta Siļčenko, otro vietu ieguva Marlēna Gavare un trešo - Elizabete Elza Binde. U12 grupā puišiem savukārt uzvarēja Francis Gavars, otro vietu ieguva Stefans Sprūžs, trešo - Gatis Valters Jr.

 

U15 grupā meitenēm uzvarēja Flēra Sprūde, otro vietu ieguva Katrīna Jana Gustafssone un trešo - Helēna Hamina. U15 grupā puišiem savukārt uzvarēja Reinis Budreiko, otro vietu ieguva Dāvis Tunsts, trešo - Roberts Matisons. 

 

U18 grupā meitenēm uzvarēja Anna Marksa, otro vietu ieguva Marija Jučmane, trešo - Patrīcija Lipaja. U18 grupā puišiem savukārt uzvarēja Pauls Nesaule, otro vietu ieguva Dāvis Kannenieks, trešo Artūrs Asars - Asarovskis.

 

Paldies LJGT 2. posma atbalstītājiem -  Mazda, SkiBox Golf, VitaminPerformance un LGF, kā arī Odiņi GK!

 

Uz tikšanos LJGT 3. posmā Reiņa trasē š.g. 9. augustā!

LJGT 2. posma rezultāti ŠEIT

LJGT rangs ŠEIT

 

 

Raksts no www.golf.lv 

 

 

 

Latvijas Amatieru čempionāts 2016

amatieris

Roberts Eihmanis un Anna Diāna Švanka svētdien, 19. jūnijā, "Ozo Golf Club" laukumā, Rīgā, uzvarēja 29. Latvijas Amatieru golfa čempionātā un nosargāja pērn iegūtos titulus. Eihmanis nacionālajā čempionātā palika nepārspēts ceturto reizi pēdējos piecos gados un trešo reizi pēc kārtas.

 

Eihmanis uzvaru nodrošināja ar trīs dienu summā sasniegtu rezultātu +15 virs PAR jeb 15 sitieniem virs teorētiski nepieciešamās normas. Čempions par diviem sitieniem apsteidza tuvāko konkurentu Reinholdu Pīrāgu, bet vēl par vienu sitienu vairāk bija trešās vietas īpašniekam Kristapam Krištopanam.


Pirms turnīra trešās kārtas vienādu rezultātu bija sasnieguši četri labākie spēlētāji turnīrā, tostarp Eihmanis, Pīrāgs un Krištopans. Izšķirošajā pēdējā sacensību dienā Eihmanis tomēr pierādīja savu pārākumu un nacionālajā čempionātā viņš nu ir nepārspēts kopš 2014.gada.


Savukārt 20 gadus vecā Švanka Latvijā startēja pēc pirmās sezonas ASV studentu sportā (NCAA), kur viņa Ziemeļkarolīnā ar sporta stipendiju mācās un spēlē Kempbela universitātes golfa komandā. Švanka sieviešu konkurencē uzvarēja pārliecinoši ar trīs kārtu summā panāktu rezultātu +6 virs PAR un 15 sitienu pārsvaru pār vēl vienu ASV studējošo golferi Lindu Dobeli. Vietu trijniekā pēdējā sacensību dienā nodrošināja Indra Eniņa. Tikai vienu sitienu no Indras Eniņas atpalika Marija Luīze Jučmane, tādējādi ierindojoties 4. vietā. 


Turnīra norisi sestdien ietekmēja nelabvēlīgi laikapstākļi, tomēr vētras sekas neatstāja paliekošu iespaidu. Vienīgās izmaiņas bija par dažām stundām pārceltie starta laiki, kā arī nepieciešamība golferiem apliecināt labas spēles prasmes spēcīgā vējā.

 

Visos līdzšinējos Latvijas amatieru čempionātos kopš 1995.gada ir piedalījušies tikai trīs spēlētāji - Andris Keisels, Māris Gulāns un LOK Goda prezidents Vilnis Baltiņš, kuri spēlēja arī šoreiz.

 

Rezultāti

 

Raksts no www.golf.lv 

 

 

 

DGSA Jr. Tour 2. posms Lietuvā

img 982721. un 22. jūnijā norisinājās Davis Golf Style Academy Junior Tour 2. posms European Center Golf Club, Lietuvā. Sacensībās piedalījās 3 grupas - U-10, U-13 un U-18. Laukums ir diezgan sarežģīts un jauniešiem nācās krietni piepūlēties, lai nospēlētu divas dienas. Nebija viegli, brīžiem lija asaras, brīžiem prieks acīs, bet visi 25 jaunieši startēja un finišēja līdz galam.

  

U-10 grupā piedalījās 8 spēlētāji, un īpašu uzslavu gribētos teikt 6 gadīgam puisēnam Antonyj Gilardi, kuram šīs bija pirmās golfa sacensības viņa golfa karjerā. Izturēja abas dienas un finišēja ar +65 virs PAR. 1. vietu pārliecinoši ieguva, 2 dienu līderis, Giedrius Mackelis 37/38 jeb +5 virs PAR. 2. vietu ieguva Roberts Jučmanis ar rezultātu 45/41 jeb +16 virs PAR. 1. dienā Roberts ierindojās 3. vietā, atpaliekot 1 sitienu no Katrīnas Bulkovskas, bet 2. dienas rezultāts 41 sitiens, pelnīti ierindoja viņu 2. img 9775vietā. 3. vietā ar rezultātu 44/47 jeb + 21 virs PAR - Katrīna Bulkovska, kura šajā sezonā jau lieliski startējusi Skotijā - savā pirmajā starptautiskajā turnīrā. 

 

Arī 2. posmā U-13 grupa bija vispilnākā - 10 jaunieši.  Nepārspēts palika Stefans Sprūžs ar rezultātu 93/83 jeb +34 virs PAR. 2. vietā ierindojās lietuvietis Oskaras Belousovas ar rezultātu 96/91 jeb +45 virs PAR. 3. vietā mūsu Katrīna Gustafssone ar rezultātu 103/89 jeb +50 virs PAR, tādējādi apsteidzot lietuvieti Gabrielu Maculevič par 1 sitienu, un iegūstot 3. vietu. Malači jaunieši, ka izturēja un nospēlēja sacensības. Gāja tiešām grūti un bieži uz jautājumu: "Kā spēle?", atbildes sekoja dažādas, bet pārsvarā, ka viena - iet grūti. Laukums nelutināja ar vienkāršību, bet nedrīkst aizmirst, ka tā tomēr ir pieredze un katra pieredze ir neaizstājama. 

 img 9799

U-18 grupā sacensība norisinājās starp 7 jauniešiem. 1. vietu noturēja lietuviete Gile Bite Starkute ar rezultātu 80/83 jeb +21 virs PAR. Marija Luīze Jučmane atpalika no Gile Bites par 4 sitieniem - 81/86 jeb +25 virs PAR. 3. vietu tomēr nenoturēja mūsu Roberts Matisons, un 3. vietā ierindojās lietuvietis Vilius Belousovas ar 86/84 jeb +28 virs PAR.

 

Paldies European Center Golf Club, bet jo īpaši Mindaugas Glinskim, Guoda Kaziliune, Domantasam Matulim un pārējam personālam par siltu uzņemšanu. Paldies Mindaugam, ka uzaicināja uz golfa laukumu Andriusu Belkus, kurš viesojās Lietuvā. img 9813Andrius ir Austrālijā dzimušais golferis ar lietuviešu saknēm. Andrius spēlē golfu kopš 9 gadiem un jau savos 24 gados, dzīvo un strādā Liverpūlē, kur māca jaunos talantus. Andrius savā runā sacīja visiem golferiem, ka, ja grib izsisties golfā tad irsmagi jāstrādā un galvenais, ir jābūt entuziasmam un mērķim, lai tiektos uz priekšu. 

 

Pēc apbalvošanas, bija vēl viena pārsteiguma balvu no SkiBox, kuru iegūt varēja jebkurš no spēlētājiem. Lielā traukā tika saliktas visas spēlētāju score cards. Tas gods izvilkt laimīgo tika Gustavam Valteram. Gustavs lieliski izpildīja savu pienākumu, jo izvilka sava vecākā brāļa Gata Valtera score card. Šis smieklīgais kuriozs lika visiem pasmieties, jo tā bija nejaušība, tā kā visas kartītes bija aizvērtas.  

 

Liels paldies mūsu sponsoriem Karl Fazer Latvia, īpaši Edmundam Jansonam un Zanei Šauvai, kā arī SkiBox Golf, īpaši Dzintaram Lerhim. Paldies Venden Latvia, ka arī Lietuvā par ūdeni netikām aizmirsti. Paldies, ka atbalstāt mūs.  

 

Nākamais posms norisināsies golfa laukumā Viesturi 26. jūlijā no plkst. 10:00. Sīkāka informācija būs atrodama ww.golfsviesturi.lv, golfa laukuma recepcijā un drīzumā visiem vecākiem un spēlētājiem tiks nosūtīts aicinājums pieteikties. 

 

Rezultāti

 

 

 

 

 

Latvijas Junioru Golfa Tūre 2016

U-13

"Avotu" golfa laukumā pie Valmieras 8. jūnijā noslēdzās Mazda Ski Box Golf Latvijas junioru golfa tūres pirmais posms, kas trijās vecuma grupās pulcēja 33 spēlētājus. Šovasar tūres turpinājumā paredzēti vēl divi posmi, kuros jaunie golferi varēs pilnveidot spēles prasmes un uzlabot meistarību iepriekš sev mazāk zināmos golfa laukumos ārpus Rīgas.

 

Ikkatram sacensību dalībniekam bija laba iespēja paplašināt savu zināšanu apvārsni, kā arī labāk izzināt atsevišķas noteikumu nianses, jo ar padomu junioriem palīdzēja Latvijas pirmā profesionālā golfere Laura Jansone, Austrumtenesijas valsts universitātes golfa spēlētāja Linda Dobele un viena no labākajām pašmāju amatierēm Indra Eniņa.

 

Lielākā konkurence pirmajā posmā bija zēniem U12 un U15 vecuma grupās, kur uzvaras nopietnā sāncensībā 18U-15bedrīšu spēlē izcīnīja attiecīgi DGSA jaunieši Gatis Valters un Roberts Matisons. Labāko rezultātu sasniedza U18 zēnu grupas uzvarētājs Pauls Nesaule ar 67 sitieniem jeb +9 virs PAR. Meitenēm dažādās vecuma grupās labākās bija DGSA jauniete Marija Luīze Jučmane (U18), Flēra Sprūde (U15) un DGSA jauniete Marlēna Gavare (U12).

 

Sacensībās varēja labi pārbaudīt savu ekipējumu un gatavību spēlēt dažādākajos laikapstākļos. Nelielais lietus tā arī nespēja sabojāt golfa spēli un saule priecēja spēlētājus dienas lielāko daļu. Taču brīdī, kad Nils Mauriņš un Roberts Jučmanis devās uz pārspēli par trešo vietu U12 grupā, izvērtās arī pamatīga cīņa ar lietu un stipru vēju. 

 

Šoreiz "Avotu" laukums vēl tika izspēlēts ar sešiem grīniem, taču ikviens jau varēja saskatīt trīs jauno bedrīšu aprises, lai augusta sākumā Latvijas junioru čempionātā sasniegtu labākus rezultātus. Golfa laukumā valdīja saskaņa, draudzība un pozitīvas emocijas, apliecinot, ka šīs īpašības nav svešas arī nopietnā sportiskā konkurencē.

 

U-18Sacensības Latvijas junioru tūrē notiek trijās vecuma grupās atsevišķi meiteņu un puišu konkurencē. Jaunie golferi U12, U15 un U18 vecuma grupās cīnās gan par uzvaru atsevišķos posmos, gan tūres kopvērtējumā. LJGT rangā iekļaus spēlētājus, kuri piedalīsies vismaz divos posmos. Nākamos divus posmus 5.jūlijā un 9.augustā paredzēts izspēlēt attiecīgi golfa laukumā "Odiņi" Tukuma novadā un "Reiņa trasē" Krimuldas novadā.


Latvijas junioru golfa tūri atbalsta: Mazda, Ski Box Golf, Avoti un VitaminPerformance.

 

Junioru tūres posma  REZULTĀTI

 

 

 

 

Otrais gads U.S. Kids čempionātā

 

SkotijaJau otro gadu pēc kārtas "US Kids" bērnu sacensību līmeni iepazina Latvijas jaunie spēlētāji, kas bija devušies uz tūres atklāto Eiropas čempionātu Skotijā. Nopietnā konkurencē līdz godalgām aizsniegties neizdevās, taču tika izmantota laba iespēja salīdzināt savu varējumu ar citu valstu spēcīgiem vienaudžiem.

 

Ar komandu uz dažādos laukumos aizvadīto turnīru devās arī "Davis Golf Style" akadēmijas vadītājs Dāvis Puksts, kurš atzina, ka pieredze šāda tipa starptautiskos turnīros ir nepieciešama. 

 

Puksts pārliecinājies, ka Latvijas jaunieši pieder pasaules līmenim, kurā ir svarīgi turēties. Roberts Jučmanis pārstāvēja puišu grupu - 8 gadi. Pirmajā dienā Robertam bija lielisks sniegums - 40 sitieni. Otrajā dienā Robertam rezultāts nedaudz pasliktinājās - 46 sitieni, bet trešajā dienā jau bija atpakaļ zirgā un nogāja ar 42 sitieniem. 55 puišu konkurencē Roberts Jučmanis ierindojās dalītajā 36. vietā. Apsveicam Robertu ar lielisku startu.

 

jauniešiVisas trīs sacēnsību dienas valdīja netipisks Skotijai laiks. Laikapstākļi var teikt, ka pat lutināja jauniešus, jo lietus nelija, spīdēja saule un temperatūra bija ap +15 grādi. Salīdzinot laikapstākļus pirms gada, tad tie bija kā diena pret nakti, jo pagājušo gadu jaunieši spēlēja stiprā lietū, vējā un krusā. 

 

Šovasar norisināsies arī Venice Open no 19.-20. augustam, kurā plāno piedalīties daži jaunieši no DGSA, lai pārstāvētu Latviju. Pagājušo gadu Venice Open lieliski nostartēja gan Stefans Sprūžs (79/76 - 3. vieta) un Roberts Jučmanis (44/47 - 16. vieta), gan Marta Siļčenko (82/85 - T2 vieta). 

  

"US Kids" Eiropas čempionāta REZULTĀTI

 

 

 

 

Pavasara panākumi

golfs

Pavasaris DGSA ir īpaši zīmīgi iesācies, jo jaunieši veiksmīgi ir startējuši dažādās sacensībās. 

15. - 17. aprīlim norisinājās Irish Girls U18 Open Stroke Play Championship golfa laukumā Roganstown Golf & Country Club, kur Marija Luīze Jučmane pārvarēja CUT un ierindojās 48. vietā. Kā arī Marija Luīze kvalificējās kā vienīgā Latvijas pārstāve Junior Open ar 7 raundu vidējo stroke - 78 sitieni.

Informācija atrodama: http://www. europeangolfrankings.com/ events/1601

 

21. maijā Stefans Sprūžs uzvarēja Davis Golf Style Academy Junior Tour 2016 U-13 grupā ar rezultātu 78 sitieni jeb +8 virs PAR. Bet jau nākamajā dienā uzvarēja Aldaris Tūres 1. posmā Reiņa Trasē ar rezultātu +4 virs PAR, uzlabojot HCP uz 10.4.

 

15. maijā golfa laukumā Viesturi Katrīna Gustafssone ierindojās 1. vietā Ski-Box Golf un Mazda kausā 2016 ar rezultātu 79 sitieni jeb +9 virs PAR. Estonian Open 1. dienā Katrīnai bija 84 sitieni, tādējādi samazinot HCP uz 11.2.

 

21. maijā Marta Siļčenko ieguva 2. vietu Davis Golf Style Academy Junior Tour 2016 U-13 grupā ar rezultātu 82 sitieni jeb +12 virs PAR. Tas bija līdzšinējais rekords un pazemināja Martai HCP uz 15.4.

 

No 31. maija līdz 2. jūnijam Skotijā norisinājās U.S. Kids European Championship, kurš šogad devās divi DGSA jaunieši - Katrīna Bulkovska un Roberts Jučmanis. Katrīna Bulkovska grupā 8 gadi un jaunāki ieguva 11. vietu ar rezultātu 51/41/40. Ar rezultātu 40 sitieni, Katrīna Bulkovska uzstādīja savas spēles rekordu. Bet Roberts Jučmanis grupā 8 gadi ieguva dalīto 36. vietu ar rezultātu 40/46/42. 

 

Raksts par Skotiju turpinājumā. 

 

 

 

Bērnu nometne jau no 2. jūnija

bērniDavis Golf Style Academy jau ceturto sezonu pēc kārtas piedāvā iespēju visiem maziem spēlētgribētājiem nākt uz vasaras bērnu nometni. Golfa pamati nav nepieciešami, jo to visu bērns iemācīsies pa vasaru. 

 

Bērnu nometne sāksies 2. jūnijā plkst. 09:00 un beigsies 30. augustā. Nometnes norisināsies katru otrdienu un ceturtdienu pēc sekojošā grafika:

  • Plkst. 08:50 Ierašanās un reģistrēšanās 
  • Plkst. 09:00 - 11:00 Golfa treniņš ar treneri Alisi Burkāni
  • Plkst. 11:00 - 12:30 Patstāvīgs treniņš, atkārtot treniņā iemācīto aukles Evelīnas Kokinas pavadībā
  • Plkst. 12:30 - 13:00 Pusdienas
  • Plkst. 13:30 - 17:00 Brīvais laiks bērnu laukumā kopā ar aukli

 

Bērnu nometnes maksa:

1) Golfa treniņš - 8 Eiro / reize vai 55 Eiro / mēnesis. Katram nākošajam bērnam no ģimenes par treniņu 50% atlaide. 

2) Aukle - 2 Eiro no bērna līdz vakaram. Līdz pusdienām 1 Eiro no bērna. 

3) Pusdienas restorānā "Vecmeita ar kaķi" - 3.80 Eiro no bērna.

 

 

Papildus informācijai rakstīt: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  vai zvanot 26997780.

 

 

DGSA Jr. Tour 2016 ir sācies

image 221. maijā norisinājās Davis Golf Style Academy Junior Tour 1. posms, golfa laukumā Viesturi. Sacensībās piedalījās 4 grupas - U-10, U-13, U-18 un mazo talantu grupiņa.

 

Mazajā talantu grupiņā čipošanā un puterēšanā nepārspējams bija Ričards Jonāns, aiz sevis atstājot 2. vietā - Makaru Siļčenko. 

  

U-10 grupā norisinājās spraiga cīņa 4 spēlētāju vidū par TOP 3 un neiegūtu koka 4. vietu. 1. vietu ar 43 stroke sitiniem pelnīti tika Robertam Jučmanim, kurš apsteidza 2. vietas ieguvēju Katrīnu Bulkovsku par 7 sitieniem. Trešajā vietā palika Stefans Dianovs-Karašs ar 56 sitieniem jeb +21 virs PAR. Stefanam šī bija debija sacensībās un godam pelnītā 3. vieta, jo regulārie treniņi grupā un individuālie treniņi ar treneri lika par sevi manīt. 4. vietā ar 1 sitienu vairāk - 57 jeb +22 virs PAR, ierindojās Madara Valtere. 

 

U-13 grupā konkurence bija vislielākā - starp 11 jauniešiem. 1. vietu ieguva Stefans Sprūžs ar 78 sitieniem jeb +8 virs PAR. Tas bija Stefana līdzšinējais rekords golfa laukumā Viesturi, spēlējot no zilajām izsitiena vietām. Pelnīta uzvara un lielisks sniegums. Ar 82 stoke sitieniem jeb +12 virs PAR un 2. vieta Martai Siļčenko. Šis bija otrs  dienas rekords, jo tas bija labākais rezultāts Martai, spēlējot 18 bedrītes no sarkanām izsitiena vietas. Apsveicam jauniešus ar sasniegumu, jo sūrais darbs ir atpelnījies. 3. vietā ar 91 sitienu jeb +21 virs PAR - Francim Gavaram. 

 

U-18 grupā sacensība norisinājās starp divām dāmām - Stefāniju Podgornuju un Patrīciju Lipaju. 1. vieta ar 92 sitieniem jeb +22 virs PAR Patrīcijai Lipajai, bet Stefānija ar 108 sitieniem jeb +38 virs PAR ierindojās 2. vietā. 

 

Kopumā pirmais turnīrs sapulcēja 19 jauniešu, kuri sacentās savās grupiņās.  

 

Vēlam visiem veiksmi nākamajos mačos, kuri norisināsies 21.-22. jūnijā plkst. 14:00 European Center Golf Club, LIetuvā. Informācija ppar izmaksām un sacensību nolikums tiks izsūtīts vecākiem uz e-pastiem, kā arī aplūkojam angliski www.golfclub.lt.

 

 

 

 

DGSA Jr. Tour jau 21. maijā

image 2Jau 21. maijā sākot no plkst. 10:00 norisināsies Davis Golf Style Academy Junior Tour 2016. Šogad sacensības norisināsies 4 posmos:

 

1. posms - 21. maijs - Golfa laukums Viesturi

2. posms - 21.-22. jūnijs - European Center Golf Club, Lietuva

3. posms - 26. jūlijs - Golfa laukums Viesturi

4. posms - 23.-24. augusts - Golfa laukums Viesturi

 

 Sacensības norisināsies 4 grupās:

1) U - 10 grupa (līdz 9 gadiem)

2) U-13 grupa (no 10 - 12 gadiem)

3) U-18 grupa (no 13 - 18 gadiem)

4) Mazie talanti (līdz 10 gadiem, bez zaļās kartes)

 

Šogad par balvām parūpēsies otro gadu pēc kārtas Karl Fazer - Mazo talantu grupai, U-10 un U-13 grupai. U-18 grupai par balvām parūpēsies mūsu lojālais un ilggadējais sponsors un partneris SkiBox. 

Lai bērniem nebūtu jāsatraucās par ūdeni, mūsu draugs Venden parūpēsies, lai bērni tiktu pienācīgi padzirdīti. Fināla posmā būs iespēja savā īpašumā iegūt dāvanu karti no mūsu partnera Car4rent - braucienu ar limuzīnu - gan kopvērtējuma uzvarētājam, gan vienkāršā izlozē, kurā piedalīsies visas bērnu score cards. 

 

Ar nolikumu un noteikumiem variet iepazīties šeit:

 

 

Aicinām pieteikties! 

 

 

 

DGSA apmeklēja skolas, lai popularizētu golfu Latvijā

jaunmārupe

Š.g. 14. maijā visos Latvijas golfa laukumos tiek atzīmēta Vislatvijas golfa diena. Tās mērķis plašāk iepazīstināt sabiedrību ar golfu kā visu paaudžu sporta spēli, ar ko var nodarboties jebkurā vecumā. Kā arī pateikt sabiedrībai, ka Golfs ir radoša spēle, kas ļauj iegūt jaunus draugus, uzlabo veselību, dzīves kvalitāti, ka tā ir iespēja patīkami pavadīt laiku un pieejama ikvienam interesentam. 

 

Vislatvijas golfa ietvaros, DGSA ir aktīvi apmeklējis dažādas skolas, lai dažāda vecuma bērniem parādītu, iepazīstinātu un sniegtu iespēju pamēģināt savu roku golfā. Izmantojot SNAG Golf ekipējumu, treneri parādīja golfa vēzienu un puterēšanu. Prezentācija dalījās divās stafetēs - sišana pa bumbu uz paklājiņiem un puterēšana uz mērķi.

 

Pirmā DGSA pieturas vieta bija Baložu vidusskola 11. aprīlī. Laikapstākļu dēļ prezentācija norisinājās sporta zālē, bet tas neliedza jautri pavadīt laiku. Sākumā bērniem tika parādīti video par golfu un smieklīgākie sitieni un situācijas PGA turnīros. Pēc prezentācijas, jaunieši dalījās grupās un devās uz stafetēm, lai izmēģinātu golfu.

 

22. aprīlī DGSA viesojās Ziepniekkalna sākumskolā, kur trenerus pārsteidza liels bērnu skaits. Tomēr neskatoties uz nogurumu, prezentācijas beigās, diena izdevās. Visi vinnijsbērni izmēģināja gan sist pa bumbu, gan puterēt uz mērķi.

 

2. maijā sekoja Jaunmārupes pamatskola, kur sporta dienas ietvaros, tika izvietota golfa stafete. Šoreiz jau laikapstākļi sāka beidzot mūs pavasarīgi sildīt un varējām darboties ārā. 

 

5. maijā DGSA devās uz Jelgavu, kur mūs gaidīja Jelgavas 4. sākumskola. Sporta stadionā tika izvietotas stafetes un tika gaidītas dažādas klases un daudz bērnu. Jelgavas ciemošanās no visām bija visgarākā, bet ļoti produktīva. Paši pēdējie uz prezentāciju ieradās projektā iesaistītā "Sporto visa klase" klasīte. Bērni bija īpaši atsaucīgi un ļoti aktīvi iesaistījās golfa aktivitātēs.

 

jaunmārupe9. maijā DGSA devās uz Babīti, kur atrodas Privātā Sākumskola Vinnijs. Ļoti patīkami bija, ka divi no bērniem jau zināja, kas ir golfs un ir jau trenējušies, līdz ar to varēja citiem parādīt savas iemaņas. Prezentācijas beigās skolai piešķīrām "Lieliskā Golfa četrinieka izglābšana" golfa pasaku, kuru sarakstīja Janīna Sprūža. Tagad arī šeit bērni varēs bibliotēkā lasīt un iepazīties ar golfa brīnišķīgo pasauli.

 

Vēlamies pateikties skolām, kas bija atvērtas golfa prezentācijām. Liels paldies aizrautīgajiem skolotājiem un direktoriem, kuri īpaši izrādīja interesi un entuziasmu. Un liels jo liels paldies mūsu brīvprātīgajiem audzēkņiem par palīdzību - Gatim Valteram un Reinim Daļeckim, kā arī vecākiem, ka ļāva iesaistīties. 

 

 

 

 

 

Page 3 of 16

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper