You are here:
 
 

Jaunumi

Irish Girls U18 Open Stroke Championship

IMG 6062

No 15. - 17. aprīlim norisinājās Irish Girls U18 Open Stroke Play Championship golfa laukumā Roganstown Golf & Country Club. Latviju čempionātā devās pārstāvēt Marija Luīze Jučmane un Flēra Robina Sprūde. 

 

Čempionātā kopā pieteicās 90 meitenes līdz 18 gadiem un šī bija nopietnākā konkurence kādā mūsu meitenes ir spēlējušas, 38 meitenēm HCP bija 2 un zemāk. 

 

Laukums bija visai sarežģīts, lielākās grūtības radīja reljefainie grīni, jo pēc ziemas nav sanācis praktiski nemaz trenēties puterešanā. Vietējie iedzīvotāji sacīja, ka ar laikapstākļiem ļoti novecies, bet tāpat vējš mijās ar lietu un pat ar krusu.

 

Marijai Luīze Jučmane pirmās dienas rezultāts 81 sitiens jeb +10 virs PAR. Pirms 18. bedres rezultāts bija +7 virs PAR, bet laikapstākļi ļoti krasi mainījās otrajā devītniekā. Marijai tieši uz pēdējās bedres sāka pamatīgi līt lietus, kas mijās ar krusu un sāka pūst loti stiprs vējš. Tieši pēdējā bedrē Marija uztaisīja triple boogey, kas, protams, pasliktinaja rezultātu. Toties otrā diena Marijai bija veiksmīga. Viss norisinājās kā gribēts un bumbiņa puterējās lieliski un kopumā rezultāts 74 sitieni jeb +3 virs PAR. Ar divu dienu rezultātu +13 virs PAR drosi pietika, lai pārvarētu CUT robežu un spēlētu trešajā dienā. Tomēr trešajā dienā Marija bija mentāli “tukša”, viss bija atstāts pirmajās divās dienās, tādēļ rezultāts beidzot 18 bedrītes, bija 86 sitieni jeb +15 virs PAR. Marija ieguva 48. vietu ar rezultātu +30 virs PAR. Ārzemēs šis ir Marijas lielākais sasniegums pārvarēt “CUT”  šādā konkurencē, tāpat ir arī jauns HCP rekords – 5.5. Vēl Marijai izdevās sevi pozitīvi atrādīt Minesotas Universitātes trenerim, kurš bija speciāli ieradies no ASV, lai meklētu jaunos talantus. Marija uz viņu atstāja nopietnu iespaidu ar savu labo vēzienu un tālajiem draiviem.

ilgu

 

Flērai Robinai Sprūdei gāja nedaudz grūtāk par Mariju un pirmās dienas rezultāts - 87 sitieni jeb +16 virs PAR. Vairāki boogeys un triple boogeys, bet kopumā priekš Flēras HCP apmierinošs rezultāts. Otrajā dienā rezultāts  par 2 sitieniem sliktāks un +18 virs PAR. Tomēr kopējais rezultāts +34 virs PAR neļāva pārvarēt CUT un Flēra ierindojās 78. vietā.  Flērai šis bija lielisks pieredzes brauciens, redzēt TOP U-18 meitenes. Trešajā dienā Marija spēlēja ar divam meitenēm, kam HCP ir 0 un Flēra bija Marijas kedijs, līdz ar to arī ieguva vērtīgu pieredzi.

 

Rezultāti:

http://ilgu.intelligentgolf.ie/competition.php?compid=161&preview=1

 

Apsveicam meitenes ar sniegumu tik nopietnās sacensībās un sarežģītos laikapstākļos laukumā. Lielisks iesākums sezonai.

 

Dāvis Puksts bija devies līdzi meitenēm un par sniegumu komentējis sekojoši: "Visvairāk mani priecē tas, ka abas meitenes ir progresējušas, salīdzinot ar pagājušo gadu, tātad ziemas treniņi ir bijuši produktīvi, un es vēlos pateikties mūsu komandai, kas strāda ar šiem jauniešiem. Šajā braucienā bija ļoti daudz pozitīva un Marijas pēdejās dienas nesekmīgā spēle to nesabojāja. Mēs izdarīsim secinājumus un virzīsimies tālāk. Vēl jāpiemin, ka mūsu meitenes turnīrā bija starp jaunākajām, un mēs noteikti dosimies sevi pierādīt vēl labāk arī nākamos gadus."

 

 

 

 

 

Pavasara jaunumi

robis

Esam ļoti priecīgi, ka beidzot ir pienācis pavasaris un DGSA ir atsācis āra sezonu. Pēc ziemas sezonas telpās ir patīkami atgriezties saulītē un pie zaļās zālītes. Lai arī šogad atklājām sezonu par 2 nedēļām vēlāk, tomēr jau esam sākuši iekustēties, lai atklātu pilnībā jauno 2016. sezonu.

 

Treniņlaukuma darba laiks:

Pirmdienās 12:00 - 18:00

Pārējās dienās 10:00 - 18:00

 

Šajā sezonā DGSA cenrādis nav mainījies. Ar cenām var iepazīties:

http://golfacademy.lv/lv/cenas.html

 

 

Jaunieši jau atsākuši arī treniņus svaigā gaisā un sekojošā grafikā:

 

A grupa:

Pirmdienas, Trešdienas

16:00 - 18:30

Sestdienas

11:00 - 13:00

 

B+C grupa:

Otrdienas, Ceturtdienas

16:00 - 18:00skola

 

11. aprīlī DGSA devās uz Baložu vidusskolu, kur bērniem vecumā 1 - 4 klase, prezentēja golfu. Katrs bērns varēja izmēģināt SNAG golfu un sist ar bumbiņu pa mērķi. Pašā sākumā bērni aplūkoja video par SNAG golfu un video par Top 10 grūtākiem un sarežģītākiem sitieniem PGA. Paralēli video, DGSA jaunieši Gatis Valters un Reinis Daļeckis veica sitienus pa mērķi un parādīja savas golfa prasmes. Bērni dalījās divās grupās. Pirmā grupa sita no izsitiena vietām ar nūjām pa mērķiem, kamēr otra grupa puterēja un centās puterēt uz mērķi. Kopumā šajā pasākumā piedalījās pāri pa 100 bērniem divās grupās. Acīs mirdzēja entuziasms un bērni bija ļoti pretīmnākoši. Visi gribēja iesaistīties un izmēģināt. Jau 22. aprīlī DGSA viesosies Ziepniekkalna sākumskolā, lai turpinātu iepazīstināt bērnus ar golfu. 

 

meitenes

 

 

 

 

Jau 13. aprīlī DGSA jaunieties Marija Luīze Jučmane un Flēra Robina Sprūde kopā ar treneri Dāvi Pukstu devās uz Īriju, lai piedalītos Irish Girls U18 Open Stroke Play Championship, kurš norisināsies no 15. - 17. aprīlim golfa laukumā Roganstown Golf & Country Club. Konkurences būs nopietna, jo kopumā pieteikušās 91 meitene un augstākais HCP ir +13. Turēsim īkšķus par mūsējām meitenēm!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lekcija adaptīva golfa entuziastiem un ergoterapeitiem

lekcija

 

18. februārī DGSA dibinātājs un vadītājs Dāvis Puksts apciemoja NRC "Vaivari", lai pasniegtu lekciju par golfa teorijas un tehnikas pamatiem adaptīva golfa entuziastiem un ergoterapeitiem. Mēs kā akadēmija vēlamies attīstīt golfa spēli Latvijā un uzskatām par svarīgu piedalīties dažādos popularizācijas pasākumos.

 
Lekcija iepazīstināja klātesošos ar informāciju par golfa laukumu, noteikumiem, spēļu formātiem, pareizu stāju, tvērienu un vēziena pamatiem. 
 
 
"Pasaules prakse rāda, ka golfu var spēlēt praktiski jebkurš, arī cilvēki, kuriem ir dažādi ierobežojumi un limitācijas. Ir patīkami, ka arī pie mums ir sarosījusies šāda cilvēku grupiņa, kura ir entuziasma pilna. Golfa spēle ir unikāla ar to, ka vienalga kādas ir spējas, rezultāti, vienmēr nākamajā dienā būs jauni izaicinājumi un būs iespēja uzlabot savu iepriekš iespēto. DGSA vēlas turpināt atbalstīt NRC "Vaivari" golfa entuziastus un palīdzēt. Pavisam drīz jau sāksies sezona un varēsim trenēties ārā," sacīja Dāvis Puksts.

 

 

 

2016. gadu uzsākot

trenins lietuva

Ar 2016. gadu DGSA arvien vairāk plāno iesaistīsies aktivitātēs, lai popularizētu golfu gan Latvijā, gan ārpus tās. Tuvākais notikums ir Dāvja Puksta lekcija Vaivaru rehabilitācijas centrā, adaptīvā golfa entuziastiem, kas notiks 18. februārī. Agrā pavasarī akadēmija ir ieplānojusi apmeklēt vairākas skolas, lai piedāvātu golfa spēli bērniem, protams, turpināsim aktīvi piedalīties atvērtajās golfa dienās. No izteikti sportiskās puses DGSA izlases jaunieši martā dosies pie Matthew Tipper uz TOYA Golf club, kur 3 treneru uzraudzībā aizvadīs 4 dienu pirms sezonas nometni. Zemāk nedaudz sīkāk par mūsu uzsākto sadarbību ar Lietuvas golferiem:

 

1. un 2. februārī Dāvis Puksts bija devies uz Viļņu, lai strādātu ar 2015. gada Lietuvas Open amatieru čempionāta uzvarētāju Juozapas Budrikis, kā arī ar labāko U-10 junioru, astoņgadīgo supertalantu Giedrius Mackelis, kurš ir gan startējis Latvijas Junioru čempionātā, gan arī Davis Golf Style Academy Junior Tour turnīros 2014. un 2015. gadā. Giedrius, tāpat kā vairāki DGSA audzēkņi maija/jūnija mijā dosies uz Skotiju, lai piedalītos US Kids Eiropas čempionātā bērniem. 

 

Šī bija pirmā Dāvja vizīte Viļņā pie audzēkņiem, kas bija laba pieredze trenerim, jo iepriekšējās reizes audzēkņi devās pie paša Dāvja uz Latviju. Par vizīti Dāvis palicis ļoti apmierināts, jo ļoti paticis audzēkņu entuziasms un cīņas gars būt labākiem. Tā vienmēr ir liela atbildība un skola darboties ar augsta līmeņa golferiem. Lietuvas golferi novērtē akadēmijas iespējas un Dāvja uzkrātās zināšanas, kādas pagaidām nav pieejamas Lietuvā. Nākamā vizīte būs pie mums, 20.-21. februārī,  kad pie Dāvja uz treniņiem ieradīsies divi spēlētāji.

 

Dāvis Puksts: Jūtos pagodināts un pateicīgs cilvēkiem, kas novērtē akadēmijas darbu un mūsu spējas palīdzēt golferiem uzlabot savas prasmes. Palīdzēt Lietuvas spēlētājiem ir liels izaicinājums un cerams šī sadarbība turpinās attīstīties. Nesen interesi par treniņiem vasaras sezonā izrādīja juniors no Kipras. Ir patīkami, ka DGSA sāk atpazīt ārpus Latvijas robežām. Turpināsim nopietni strādāt un attīstīties, lai piedāvātu visefektīvākās metodes, lai sasniegtu maksimālo rezultātu. "

 

 

 

Treniņi kopā ar Matthew

trenins

No 7. - 10. janvārim tika pavadītas 3 kvalitatīvas dienas kopā ar Matthew Tipper, kuru laikā DGSA labākie jaunieši Marija Luīze Jučmane, Flēra Robina Sprūde, Roberts Matisons un Stefans Sprūžs uzlaboja un nostiprināja savas vēziena prasmes. Pirmās un otrās dienas pirmā puse, galvenokārt, tika veltīta tieši individuālajām nodarbībām ar Matthew, kuru laikā katrs jaunietis varēja uzdot interesējošos jautājumus par sitiena tehniku. Kopā ar Matthew varēja sīkāk izanalizēt un uzlabot katra spēlētāja prasmes, kā arī kopā ar Dāvi un Robertu ieskicēt tālāko attīstības plānu, kurā virzienā katram jaunietim jāstrādā.

 

 

Treniņu dienas otrajā daļā tika apskatīta spēles mentālā puse - cik svarīga ir spēles izpratne, un kāpēc jādara tieši tā nevis savādāk? Tādēļ golfā mācīšanās process ir tik ļoti svarīgs. Treniņu laikā, tika noskaidrots, cik svarīgi ir veikt spēles statistikas darbus, kas ļauj pilnvērtīgāk spēlētājam un viņa trenerim redzēt lietas, kuras pietrūkst laukuma spēlē, kā arī kura ir tā pozīcija, kuru vajadzētu spēlētājam uzlabot.trenins 2

 

 

Liels uzsvars treniņu dienās tika likts uz bumbiņas lidošanas likumiem. Katram pašam bija jāmācās saprast, kāpēc bumbiņa ir lidojusi tā un ne savādāk, kā arī tika mācīts laukumā, nepieciešamības gadījumā, pašam tādu sitienu veikt. 

 

 

Pēc trenera sitienu demonstrācijas, katrs spēlētājs pats varēja izmēģināt uz Flightscope uzsist dažāda veida sitienus. Pārējā laikā jaunieši ar entuziasmu strādāja pie trenera norādītajām kļūdām. 

 

 

trenins 3Katrā dienā, Matthew, Dāvis, Roberts un jaunieši, devās kopīgās pusdienās, kas bija ne tikai maltīte un atpūta, bet arī team building, lai satuvinātu komandas biedrus savā starpā.

 

Produktīvās  terniņu dienas beidzās ar testu par bumbiņas lidošanas likumiem. Lielākais prieks radās tad, kad ar teoriju visi bija lieliski tikuši galā. Atliek tikai nostiprināt gūtās teorētiskās zināšanas treniņos. Jauniešu vēlme kļūt labākiem ir nepārspējama. Tā tik turpināt!

 

Nākamā treniņu reize kopā ar Matthew gaidāma jau martā, kad jaunieši dosies uz golfa nometni Toya Golf Club, Vroclavā. Tur nostiprinās teoriju praksē un gatavosies 2016. gada sezonai.

 

 

Ziemas treniņu norise

IMG 5125Jau no 21. novembra DGSA pilnā sparā norit ziemas treniņi VEF zālē Brīvības ielā 197b. Tā kā ziema nav golfa sezona, bet pārtraukt treniņus nedrīkst, tad tiek nodrošinātas nodarbības iekštelpās, kur tiek uzlabotas jauniešu prasmes. Kopā ar jauniešiem strādajam pie golfa spēles un tehnikas uzlabošanas, kā arī trenējam fizisko sagatavotību.

 

Bērni ir sadalīti trīs vecuma grupās. Pašiem jaunākajiem, uzsākot treniņus, tika veikts tests, kurā tika novērtētas bērnu spējas un iepriekšējā sagatavotība. Tas tika veikts, lai produktīvāk varētu sastādīt ziemas treniņu plānu, kurā tiktu strādāts gan pie jaunieša stiprajām, gan vājajām pusēm.  Proporcionāli vienādu laiku, bērni pavada gan trenējoties golfa spēlei, gan trenējot savu fizisko sagatavotību. Fiziskajā sagatavotībā tiek trenēta bērnu koordinācija, precizitāte un spēja koncentrēties, kā arī būtiska uzmanība tiek pievērsta darbam komandā, jo tikai sastrādājoties ar citiem ir iespējams sasniegt savus individuālos mērķus nākotnē.

 IMG 5126

Vidējās vecuma grupas bērniem jau ir zināma pieredze golfā, līdz ar to vairāk tiek strādāts pie tās uzlabošanas, bet netiek aizmirsts arī par vispārējo fiziskās sagatavotības trenēšanu. 

 

Izlases bērnu grupas jeb vecāko bērnu treniņi tiek sastādīti individuāli katram sportistam, lai efektīvāk strādātu pie tuvāku un tālāku mērķu sasniegšanas un jaunietis gūtu panākumus savā profesionālajā karjerā. Papildus golfa treniņiem, notiek nodarbības arī trenažieru zālē trīs reizes nedēļā, kur profesionāla trenera uzraudzībā tiek trenēta fiziskā sagatavotība.

 
 
IMG 5127Grupas:
 
A grupa 
Sestdienās 16:00 - 19:00
Svētdienās 14:00 - 17:00 (Pirmā stunda golfa fitness Indras Eniņas un Dāvja Puksta uzraudzībā)
Treneri: Dāvis Puksts, Roberts Tiļuks
 
B grupa 
Sestdienās 13:45 - 15:45
Svētdienas 11:45 - 13:45
Treneri: Dāvis Puksts, Guntars Dobelis, Roberts Tiļuks
 
C grupa 
Sestdienās 12:00 - 13:30
Svētdienās 10:00 - 11:30
Treneri: Dāvis Puksts, Guntars Dobelis, Roberts Tiļuks

 

Individuālie treniņi pie treneriem ir jau pieejami golfa laukuma Viesturi kluba mājā. Norisinās individuālo treniņu pierakstīšanās. 

  

 

 

Ziemas treniņi jau no 21. novembra

vef

Jauns gads tuvojas un katrs cilvēks sāk gadu ar jaunām apņemšanām un mērķiem. Arī DGSA gatavojas pārmaiņām un jaunumiem, jo šajā ziemas treniņu posmā atradīsies jaunās telpās. 

 

Treniņi notiks citā zālē, jaunā mājvieta ir VEF, Brīvības gatve 197b. Sīkākas instrukcijas nosūtīšu nedaudz vēlāk. Pirmās nodarbības 21.novembris. 
 
 
 
Grupas:
 
A grupa 
Sestdienās 16:00 - 19:00
Svētdienās 14:00 - 17:00 (Pirmā stunda golfa fitness Indras Eniņas un Dāvja Puksta uzraudzībā)
Treneri: Dāvis Puksts, Roberts Tiļuks
 
B grupa 
Sestdienās 13:45 - 15:45
Svētdienas 11:45 - 13:45
Treneri: Dāvis Puksts, Guntars Dobelis, Roberts Tiļuks
 
C grupa 
Sestdienās 12:00 - 13:30
Svētdienās 10:00 - 11:30
Treneri: Dāvis Puksts, Guntars Dobelis, Roberts Tiļuks

 

Individuālie treniņi pie treneriem būs pieejami darba dienās ziemas studijā golfa kluba Viesturi kluba mājā. Ja laikapstākļi atļaus, tad treniņš varēs norisināties ārpusē, bet, ja tomēr ziema atnāks negaidīti, ziemas studija būs lieliska vieta, kur netraucēti varēs trenēties. Provizoriskais laiks treniņiem no 1. decembra. 

 

Jautājumu gadījumā zvanīt Dāvim Pukstam 26305092. 

 

 

Treniņlaukuma abonements 2016. gada sezonai

 

 

 PIEDĀVĀJUMS NO DAVIS GOLF STYLE ACADEMY

2016. gada sezonai

 latvija

Treniņlaukuma abonements 2016. gadam

CENA - 100 Eiro no personas

  

PATRIOTU NEDĒĻAS IETVAROS PIEDĀVĀJUMS SPĒKĀ LĪDZ

18. NOVEMBRIM (IESKAITOT)

 

Abonementus var iegādāties golfa laukuma Viesturi kluba mājas recepcijā, zvanot pa tālruni 26997780 vai rakstot uz  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Tavs,

DGSA

 

Lindas labākais sniegums

linda etsu

Ar PAR atbilstošu individuālo rezultātu Linda Dobele palīdzēja Austrumtenesijas valsts universitātes (ETSU) komandai 6. oktobrī Džordžijā finišēt 5.vietā ASV studentu sporta (NCAA) turnīrā. Gan komandai, gan Lindai tas ir sezonā labākais sasniegums, kas iepriecināja arī "Lady Bucs" treneri Stefanie Shelton.

 

Turnīrā "Chateau Elan Resort" laukumā 54 bedrītes tika izspēlētas divās dienās. Linda pirmajā kārtā iespēlētajam rezultātam -2 zem PAR vēlāk pievienoja divus +1 raundus un individuāli dalīja 14.vietu.

 

Lai gan slapjais laukums neesot bijis no grūtākajiem, nemaz tik pārbagātas ar lielu mīnusu raundiem sacensības neizvērtās. Tikai divas golferes sasniedza prāvākus mīnusus, tostarp uzvarētāja Emily MacLennan, kura nospēlēja ar -11 zem PAR.

 

ETSU komandā Lindai bija otrais labākais rezultāts, un, cerams, sezonas turpinājums ar nākamo turnīru jau pēc nedēļas izvērtīsies vēl sekmīgāks. Arī trenere Shelton cer, ka iekļūšana pieciniekā kļūs par ETSU komandai pozitīvu lūzumu tupmākam kāpumam.

 

The Fall Invitational REZULTĀTI

Noslēdzies DGSA Junior Tour 2015

IMG 4516Ir noslēgušās Davis Golf Style Academy Junior Tour sacensības, kuras norisinājās no maija līdz pat augusta beigām.

26. un 27. augustā golfa laukumā Viesturi, jaunieši cīnījās par fināla posma uzvarētāju titulu, kā arī par kopvērtējuma uzvarētāju titulu.

 

U-10 grupā 2 dienu rezultātā 1. vietā ierindojās Roberts Rancāns ar rezultātu 38/33 jeb +1 virs PAR. Kā atzina pats Roberts, IMG 4518tad otrās dienas rezultāts bija labākais viņa vēl nelielajā golfa karjerā. 2. vietā ierindojās Stefans Sprūžs 35/38 jeb +3 virs PAR. 3. vietā ar rezultātu 38/39 jeb +7 virs PAR ierindojās Roberts Jučmanis. 

 

U-12 grupā 1. vietā divu dienu garumā Marlēnai Gavarei ar rezultātu 89/88 jeb +37 virs PAR. 2. vietā ar rezultātu 91/95 jeb +46 virs PAR Gatim Valterim, bet 3. vietā ierindojās Marta Siļčenko ar rezultātu 98/90 jeb +48 virs PAR. Marta, burtiski nepilnu nedēļu pirms DGSA Jr. Tour, ieguva 2. vietu prestižajā U.S. Kids sacensībās Venice Open, Itālijā. 

 

Lielākā intriga norisinājās U-16 grupā, jo par 1. vietu cīnījās trīs jaunieši - Fēlikss Gavars, Marija Luīze Jučmane un Roberts Matisons. Visiem trīs divu dienu rezultātā rezultāts 165 sitieni. Norisinājās intriģējoša pārspēle uz 9. bedrītes un labāks izrādījās Fēlikss Gavars. 2. vietu ieguva Marija Luīze Jučmane, bet 3. vietā Roberts Matisons. 

IMG 4517 

Tūres garumā jaunieši cīnījās par iespēju uzvarēt kopvērtējumā. Lai pretendētu uz uzvaru, bija jāpiedalās vismaz 5 no 7 posmiem un obligāti Fināla posmā. U-10 grupā līderis visu sacensību garumā palika nepārspēts Stefans Sprūžs ar 236 punktiem. U-12 grupā līdere visu laiku bija Katrīna Gustafssone, tomēr neieguva uzvaru, jo nevarēja spēlēt fināla posmā. Šis nu jau otrais gads pēc kārtas, kad Katrīna matu tiesu netiek pie uzvaras kopvērtējumā. Francis Gavars, kurš pagājušajā gadā bija U-10 kopvērtējuma uzvarētājs, šogad kļuva par U-12 uzvarētāju ar 140 punktiem. U-16 grupā nepārspēts, tāpat kā Stefans, visu sacensību garumā otro gadu no vietas bija Roberts Matisons ar 195 punktiem. 

 

Uzvarētāji saņēma balvas no DGSA, kā arī posma uzvarētājiem balvas no sponsoriem Karl Fazer un SkiBox Golf. Pēc sacensībām jauniešus sagaidīja pusdienu galds ar dažādiem iecienītiem bērnu ēdieniem, kā arī vecākiem maltīte par izturētām 2 stresainām dienām. Pēc apbalvošanas visi draudzīgi baudīja svētku torti ar DGSA logo no mūsu sponsora Elvi. IMG 4519

 

Kad šķita, ka viss ir noslēdzies, DGSA pārsteidza jauniešus ar vēl vienu dāvanu. 12 jauniešiem bija iespēja pavizināties ar limuzīnu no Car4rent un doties uz Dzintaru Mežaparku, lai uzkāptu tornī, paskrietu pa parku un, lai diena beigtos uz lieliskas nots, kopīgi baudīja saldēto jogurtu Yoggy bārā. 

 

Paldies visiem spēlētājiem, kuri piedalījās sacensībās šajā sezonā. Liels prieks, ka šogad DGSA startēja divas reizes Lietuvā, jo spēlētājiem tā bija neaizstājama pieredze uzspēlējot citos laukumos. Paldies vecākiem, kuri atbalsta un izvadā savas atvases uz sacensībām. Paldies mūsu sponsoriem Elvi, Fazer, Skibox un Car4Rent, ka atbalstīja tūri. Liels paldies golfa laukumam Viesturi par IMG 4515iespēju spēlēt un organizēt sacensības. Un beidzot, paldies mūsu restorānam Vecmeita ar kaķi par siltajām pusdienām.

 

Līdz nākamajam gadam :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Venice Open un Polish Junior Championship sniegumi

StefansPagājušā nedēļa DGSA vēsturē bija īpaši zīmīga ar panākumiem. Lieliski sniegumu U.S. Kids Venice Open, tad Citi Handlowy Polish Junior Championship, bet noslēdzās ar uzvarām Latvian Open.

 

21. un 22. augustā norisinājās U.S. Kids Venice Open, kurā piedalījās Stefans Sprūžs, Roberts Jučmanis un Marta Siļčenko. 

Puišu grupā līdz 7 gadiem konkurenci sastādīja 21 spēlētājs. 2 dienu kopvērtējumā ar rezultātu 44/47 Roberts Jučmanis ierindojās dalītajā 16. vietā.

 

Puišu grupā 10 gadi, kurā spēlēja Stefans Sprūžs spēlēja 28 puiši. Stefans Sprūžs ar lielisko sniegumu 79/76 jeb +11 virs PAR  ierindojās godalgotajā 3. vietā. Līderis bija francūzis Cesar Demeaux ar rezultātu +2 virs PAR, bet 2. vietā amerikānis Sam NG nospēlēja +8 virs PAR. 

 

Meiteņu grupā 10 gadi spēlēja 10 meitenes. Marta Siļčenko ar sniegumu 82/85 jeb +23 virs PAR ierindojās dalītajā 2. vietā. Marta pēc 1. dienas bija līdere, bet 2. dienā tikai

Marta ar labāku dienas raundu - 80 sitieni uzvarēja amerikāniete Victoria Matthews. 

 

Jaunieši parādīja lielisku sniegumu un savu spēju cīnīties ar citiem spēcīgiem jauniešiem no visas pasaules. Arī Lielbritānijā, maijā, jaunieši parādīja, ka spēj konkurēt ar jauniešiem, kuriem valstī ir lielākas iespējas treniņiem - laukumu daudzums un īsās spēles bāze. Mēs pierādījām, ka arī tāda maza valsts Latvija, kurā no Baltijas valstīm ir vismazāk golfa laukumu, spēj nest lielu vezumu. Apsveicam.

 

robertsParalēli Venice Open Polijā norisinājās Citi Handlowy XXI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Polish Junior Championship) Kalinowe Pole laukumā. Turnīrā DGSA pārstāvēja Roberts Matisons, Marija Luīze Jučmane un Flēra Robina Sprūde. 

 

Roberts Matisons ar rezultātu 85/82 jeb +23 virs PAR ierindojās dalītajā 10. vietā savā vecuma grupā 30 puišu konkurencē. Šīs grupas puiši spēlēja turnīrā no baltajām izsitiena vietām, kas radīja lielāku izaicinājumu. Kopējā tabulā starp visiem puišiem, kuri piedalījās turnīrā, Roberts ierindojās 20. vietā. Šajā grupā uzvarēja polis Filip Kowalski ar rezultātu 79/77. 

 

Marija Luīze Jučmane savā vecumu grupā ierindojās 3. vietā ar rezultātu 81/86 jeb +23 virs PAR. Flēra Robina Sprūde ar rezultātu 85/86 jeb +27 virs PAR ierindojās 5. vietā. Grupas līdere un 1. vieta Latvijai, jo ar rezultātu 80/84 Anna Marksa izcīnija uzvaru. 16 labākās meitenes U-18 spēlēja trešaja dienā Matchplay. Marija Luīze un Flēra tika starp 16 labākajām. Marija Luīzes pretiniece bija Hanna Horst, kura Mariju uzvarēja tikai uz 18. bedrītes. Marija cīnijās kā lauva, jo Hanna Horst ir divus gadus vecāka, ar zemāku HCP, kā arī starp visām meitenēm STROKE ierindojās 5. vietā, bet tas neliedza Marijai parādīt, ka nav vājāka pretiniece. Flēra cīnījās ar Julia Korus, bet Julia Korus izrādījās spēcīgāka. Flēra zaudēja ar 4 Down uz 15. bedrītes. Flēras pretiniece Julia Korus starp visām meitenēm turnīrā STROKE ierindojās 3. vietā. 

 

Šī nedēļa DGSA paliks vēsturiska - lieliski rezultāti, spēcīga konkurence un pieredze, kuru ieguva mūsu audzēkņi ir solis augšup. Apsveicam visus spēlētājus ar rezultātiem. 

 

 

 

 

 

 

 

Page 4 of 16

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper