You are here:
 
 

Jaunumi

Latvian Open uzvarētāji - Dobele un Eihmanis

openPēc svētdien "Ozo" laukumā izspēlētās pēdējās kārtas "Latvian Open" čempionu sarakstā tika ierakstīti jauni vārdi - pirmoreiz karjerā pašmāju sezonas nozīmīgākajā turnīrā uzvarēja divi DGSA audzēkņi Roberts Eihmanis un Linda Dobele. Ceļi uz uzvaru abiem čempioniem gan atšķīrās, jo Eihmanim konkurentus pārspēt izdevās teicamās turnīra beigās, turpretim Dobelei trešais raunds drīz vien izvērtās cīņā ar sevi par iepriecinošu rezultātu.

 

Eihmanis trīs raundu summā nospēlēja ar +9 virs PAR, turklāt tieši tāds bija viņa rezultāts pirmajā sacensību dienā, kad trīsputi rindojušies teju viens pēc otra. Latvijas amatieru čempions otrajā raundā turpināja ar -1, bet svētdien nospēlēja ar +1 virs PAR. Uzvarētājs pēc turnīra atzina, svētdien līdz raunda pusei par uzvaru pat nedomāja un vairāk bija koncentrējies cīņai par 3.vietu. Taču vēlāk uzzinājis, ka līderu flaitam nav veiksmīgākā diena, Eihmanis saprata, ka var pretendēt uz augstāko mērķi.

 

Rūdolfs Ķelle un lietuvietis Juozapas Budrikis dalīja otro vietu un no uzvarētāja atpalika divus sitienus. Trešajam līderu flaita dalībniekam Lietuvas golferim Gediminas eihmanisMarkevičius favorīta statuss bija vēl smagāks pārbaudījums, un viņš finišēja dalītā 5.vietā. Markevičius 4.bedrītē pēc sitiena no tee nonāca uz meža robežas, taču ar nākamo sitienu nevis izkļuva uz fērveja, bet gan biezoknī, un pēc smagiem piedzīvojumiem nopelnīja desmitnieku. Lai gan Markevičius spēja turpināt ar bērdiju, spēki jaunajam golferim gāja mazumā, un otrajā deviņniekā iestājās bugiju pārspēks.

 

Savukārt Eihmanis, pēdējās četras bedrītes izspēlējis ar diviem bērdijiem un -2 zem PAR, kā līderis gaidīja potenciāli spēcīgāko flaitu, kas vēl uz 18.grīna varēja ietekmēt vietu sadalīju pašā tabulas augšdaļā. Ķelle ar trāpītu bērdija ripinājumu būtu varējis panākt pārspēli un nebija tālu no trāpījuma, tomēr ar 'gandrīz' nebija līdzēts. Taču neatsveramu pieredzi U-18 izlases dalībnieks guva, jo spēlēšanu līderu flaitā un tā radīto psiholoģisko spiedienu nevar apgūt ne treniņlaukumā, ne pēc gudriem padomiem.

 

Turpretim Eihmani no līdzsvara neizsita arī pāris nelīdzsvarotu lietuviešu sagādāts piedzīvojums 13.bedrītes izspēlē. Eihmanis jau teju izpildīja sitienu no bunkura, kad atskanēja futbola fanu cienīgs aurējiens par Lietuvas golfera trāpītu ripinājumu uz 12.grīna. Eihmanis bedrītes izspēli pabeidza ar bugiju un vēlāk atzina, ka tobrīd viņam būtu bijis ko teikt par golfa etiķetes ievērošanu, taču golferis sevi lieki netracināja un nezaudēja ticību, ka vēl arvien var cīnīties par uzvaru.

 

dobeleDobele pēdējo raundu pabeidza ar -1 un trīs dienu summā nospēlēja ar +3 virs PAR, kas "Latvian Open" ir pēdējos trijos gados labākais rezultāts dāmu konkurencē. Dienu sākusi ar četru sitienu pārsvaru, Dobele turpināja atrāvienu un spriedze saglabājās tikai cīņā ar laukumu par rezultātu. Otrās vietas ieguvējai Lailai Forstmanei pēdējais raunds nebija veiksmīgākais (81) un no uzvarētājas viņa atpalika 14 sitienus. Trešā ar +25 bija Alise Burkāne.

 

Eihmanis pēc Latvijas golfā veiksmīgās sezonas un iegūtajiem diviem nozīmīgākajiem tituliem vairāk laika plāno veltīt treniņiem, lai jau gatavotos nākamajai sezonai un sacensības ārzemēs šogad vairs neplāno. Savukārt Dobele par izcīnītajiem "Latvian Open" čempiones lauriem varēs līksmot vairs tikai dažas stundas, jo pirmdienas rītā sāksies viņas ceļš uz ASV, kur golferi gaida izaicinājumiem bagāta studentu sporta sezona Austrumtenesijas valsts universitātes komandā. Lai spēlētu "Latvian Open", Dobele lūdza atļauju komandas trenerei par vienu dienu pagarināt brīvlaiku, taču iegūto uzticības kredītu pilnībā attaisnoja ar uzvaru un labu rezultātu.

 

 

 

 

 

 

 

AlanDeko Match-play

matchAr 18 bedrīšu izspēli Alandeko Latvijas match-playčempionāta finālos 16. augustā bija par maz, lai noteiktu uzvarētājus tiklab kungu, kā dāmu konkurencē. Kristaps Krištopans titulu nodrošināja 20. bedrītē, savukārt Laila Forstmane par uzvarētāju kļuva vienu bedrīti ātrāk.

 

Kungu finālā DGSA audzēknis Edgars Bariss un Kristaps Krištopans bija viens otra cienīgi pretinieki, un vēl mača vidū kļuva skaidrs, ka uzvara ar acīmredzamu pārsvaru jeb nokautu šajā cīņā izpaliks. Pēc pirmā deviņnieka vienas bedrītes pārsvars bija Kristapam Krištopanam, bet nākamajās divās bedrītēs Edgars Bariss ar bērdijiem pavērsa situāciju jau sev par labu.

 

Vienas bedrītes pārsvaru līderis noturēja līdz 16. bedrītei, tostarp 14. bedrītē viņam īgla ripinājumā līdz bedrītei pietrūka pāris centimetru, bet Kristaps Krištopans ieripināja supertālu bērdiju, turklāt paveica to pēc piedzīvojumiem ārpus fērveja. play

 

Savukārt Edgaram Barisam nepatikšanas sagādāja bunkuri. Vispirms 16. bedrītē pēc viesošanās smiltīs sekoja bugijs, kas padarīja rezultātu neizšķirtu, bet vēlreiz bunkurs iesaistījās spēlē jau pārspēles otrajā bedrītē. Kristapam Krištopanam bija iespēja noslēgt pārspēli sev par labu jau pirmajā pārspēles bedrītē, kur pēc sitiena no pirmā tee viņam līdz grīnam pietrūka 10 metru. Bērdija ripinājums no pusotra metra neiekrita, lai gan pozīcija slīpumā ne tuvu nebija tā pateicīgākā.

 

Izglābies pirmajā pārspēles bedrītē, Edgars Bariss no otrās bedrītes tee trāpīja bunkurā, un divi nākamie sitieni nebija tādi, lai radītu stresu pretiniekam. Ne no labākās pozīcijas ārpus fērveja kreisajā pusē otro sitienu veica Kristaps Krištopans, taču viņa bumbiņa nevainojami atrada grīna vidu. Edgars Bariss krietni tālā pēdējās cerības PARa ripinājumā nogādāja bumbiņu pie bedrītes, bet tas arī bija viss. Pretinieks to pašu paveica ar trešo sitienu un džentlmeņi paspieda viens otram roku.

 

meitenesSavukārt dāmām uzvaras kausi finālā jau sliecās par labu DGSA audzēknei Lindai Dobelei, kad viņa 15. bedrītē pārsvaru palielināja līdz 2up. Taču uz nākamās bedrītes grīna ar diviem ripinājumiem bija par maz un rezultāta starpība sadila. Laba iespēja nodrošināt uzvaru līderei bija 17. bedrītē, taču cerīgā situācijā bērdija puts bija mazliet neprecīzs. Savukārt 18. bedrītē Dobele pēc sitiena no tee nonāca labajā pusē, kur līnijā uz grīnu sava teikšana bija kokiem, un saglābt PAR neizdevās. Pārspēlē Dobele uz grīna nonāca situācijā, kurā divi sitieni būtu teicams veikums, tomēr izpildīt šo ieceri neizdevās un Forstmane savu iespēju prasmīgi izmantoja. Šovasar Laila uzlaboja savu vēzienu DGSA sadarbībā ar Jason Floyd.

 

3. vietu ieguva DGSA audzēkne Marija Luīze Jučmane, kura apspēlēja Annu Marksu uz 17. bedrītes ieripinot bērdiju. Apsveicam. 

 

 

 

 

 

 

Noslēgusies izbraukumu sērija

karogi

20. un 21. jūlijā European Centre Golf Club, Lietuvā norisinājās Davis Golf Style Academy Junior Tour 5. posms, kas pulcēja 20 jauniešus - 10 latviešus un 10 lietuviešus.

 

Šogad bija divi izbraukumu posmi, viens norisinājās Capitals Golf Club, netālu no Kauņas, bet šoreiz pirmo reizi daudzi no spēlētājiem izbaudīja European Centre Golf Club šarmu. 

 

U-10 grupā bija vislielākā konkurence - 9 spēlētāji un nepārspēts 2 dienu kopsummā palika Stefans Sprūžs ar rezultātu 70 sitieni jeb -1 zem PAR. 2. vietā ierindojās Roberts Rancāns ar 77 sitieniem jeb +6 virs PAR. 3. vieta lietuvietim Giedrius Mackelis ar 81 sitieniem jeb +10 virs PAR.

 

U-12 grupā labākā bija lietuviete Gabriela Maculevič, kura ar rezultātu 186 sitieni jeb +44 virs PAR ieguva 1. vietu. Un tikai par nieka diviem sitieniem atpalika Katrīna Gustafssone ar +46 virs PAR ierindojās 2. vietā. 3. vietā ar 193 sitieniem jeb +51 virs PAR ierindojās lietuvietis Valentas Ivančenka.lietuva

 

U-16 grupā dominēja sieviešu dzimums un nepārspēta palika Gile Bite Starkute ar 160 sitieniem jeb +18 virs PAR. Roberts Matisons ierindojās 2. vietā ar rezultātu +35 virs PAR, bet 3. vieta Flērai Robinai Sprūde +42 virs PAR.

 

Īpašs paldies European Centre Gof Club un visai tās komandai par lielisku uzņemšanu. Pateicamies mūsu sponsoriem Karl Fazer un SkiBox par dāvanām.

Nākamais posms jau nav aiz kalniem, jau 28. jūlijā norisināsies golfa laukumā Viesturi. Pieteikšanās līdz 26. jūlija plkst. 16:00 kluba mājas recepcijā vai rakstot uz This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  

 

Veiksmi!

 

 

Latvijas Junioru čempionāts

cempionats

Nopietnu sāncensību pašmāju jaunajiem golferiem trešdien noslēgtajā Latvijas atklātajā junioru čempionātā sagādāja tuvāku un mazliet tālāku kaimiņvalstu spēlētāji, puišu konkurencē uzvarot gandrīz visās ieskaites grupās. Savukārt meitenēm visas galvenās balvas palika pašmāju spēlētājām, ar kurām vairākās grupās konkurēja lietuvietes.

 

Vienīgo uzvaru puišu konkurencē Latvijai izcīnīja Edgars Bariss U-21 grupā, kur trīs dienu summā nospēlēja ar 232 sitieniem jeb +18 virs PAR un finišēja vienu sitienu priekšā Rūdolfam Ķellem. Dalītajā 3. vietā ierindojās divi DGSA audzēkņi Pjotrs Vozņarskis un Roberts Bišs (+29). Meitenēm U-21 grupā uzvarēja Alise Burkāne ar 238 sitieniem un viena sitiena pārsvaru pār Lindu Ķirķi. 

 

U-18 meiteņu grupā pārliecinoši labākā bija Laila Forstmane ar +34 virs PAR, 3. vietā ierindojās DGSA audzēkne Patrīcija Lipaja (+98), turpretim puišiem neizdevās iekļūt labāko trijniekā. Uzvarēja soms Andreas Wester ar +22 virs PAR.

 

Ar 12 sitienu pārsvaru pār Mariju Luīzi Jučmani (+36) Anna Marksa (+24) kļuva par uzvarētāju U-15 grupā meitenēm. 4. un 5. vietas ieguvējas DGSA audzēknes Flēra Robina Sprūde (++45) un Katrīna Gustafssone (+60). Puišiem par godalgotajām vietām izvērtās spraiga cīņa, kurā igaunis Markus Varjun (+35) ar trīs sitienu pārsvaru pēc trim sacensību kārtām otrajā vietā atstāja Paulu Nesauli. Diemžēl veselības problēmu dēļ, no sacensībām izstājās 1. dienas līderis Roberts Matisons. 

 

Divu jaunāko vecuma grupu dalībnieki izspēlēja pa divām sacensību kārtām. U-12 grupā labākie bija igaunis Richard Teder (+15). No 3. - 6. vietai tika sadalītas starp DGSA audzēkņiem - Francis Gavars (+25), Roberts Rancāns (+35), Gatis Valters (+37) un Reinis Daļeckis (+44). No meitenēm U-12 grupā uzvarēja Marlēna Gavare (+24). 2. vietā ierindojās Marta Siļčenko (+30). Savukārt jaunāko U-10 spēlētāju konkurencē uzvaras nodrošināja Lietuvas juniors Giedrius Mackelis (+9) apsteidzot Robertu Jučmani par  5 sitieniem.  Elza Elizabete Binde (+27) ierindojās 1. vietā. Jaunās DGSA audzēknes, kurām vienai tās bija pirmās sacensības, bet otrai jau otrās, ierindojās 3. un 4. vietā - Madara Valtere (+35) un Katrīna Bulkovska (+70). 

 

Ar Valērija Karpmana atbalstu rīkotais čempionāts risinājās "Viesturos" un "Ozo Golf Club" laukumā, kur trešdien visās vecuma grupās tika izspēlēts pēdējais raunds. 

 

 

 

 

 

 

 

Latvijas jaunatnes olimpiāde 2015

olimpiade

Nedēļas nogalē golfa laukumā "Avoti" pie Valmieras no 3. - 5. jūlijam norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības golfā. Startam bija pieteikušies jaunie golferi ne tikai no Rīgas un tai netālajām pašvaldībām, bet arī no Gulbenes novada.

 

Sacensības norisinājās trīs dienu garumā sitienu spēles formātā, ik dienu izspēlējot 18 bedrītes. Dalībnieku vidū bija 14 zēni un astoņas meitenes, kam cīņā par godalgotajām vietām bija jārēķinās ar nopietnu konkurenci. Potenciālo dalībnieku loku ietekmēja olimpiādes reglaments, kas ļauj pieteikties sacensībām tikai 1999. līdz 2001.gadā dzimušiem spēlētājiem, turklāt ne vairāk kā trijiem no vienas pašvaldības.

 

Latvijas jaunatnes olimpiādē uzvarētājus golfā noteica jau trešo reizi - 2011.gadā Salienā uzvarēja Roberts Vanags (Carnikavas novads) un Ieva Čače (Rīga), bet divus gadus vēlāk Usmā labākie bija Rolands Āboliņš (Rīga) un Linda Ķirķe (Ores novads).

 

Latvijas Jaunatnes olimpiāde ir valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas. Sacensību mērķis ir noteikt labākos Latvijas jaunos sportistus olimpiskajos sporta veidos.

 

Roberts Matisons trīs dienu cīņā ierindojās 2. vietā ar rezultātu 71/70/67 jeb +28 virs PAR un kļūstot par vice čempionu. Tikai 8 sitieni šķīra Robertu ar olimpiādes čempionu Paulu Nesauli.

 

Meitenēm pārliecinoši labākā bija Marija Luīze Jučmane, kura trīs dienās nogāja ar rezultātu 68/68/72 jeb +39 virs PAR, apsteidzot 2. vietas ieguvēju Annu Marksu par 11 sitieniem.

 

Svētdien, 5. jūlijā golfa laukumā Viesturi norisinājās Lars Jonsson piemiņas kauss, kurā Katrīna Gustafssone nogāja laukumu ar 83 STROKE sitieniem un 63 HCP Netto sitiieni. Līdz ar to, šāds lielisks rezultāts ir garantējis Katrīnai 1. vietu jauniešu grupā. 

 

Apsveicam jauniešus ar lieliskiem rezultātiem! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jauniešu lieliskie sasniegumi

Amatieris

Roberts Eihmanis svētdien "Ozo" laukumā veiksmīgi aizstāvēja Latvijas amatieru čempiona laurus. Līderim trešā kārta nebija turnīrā visveiksmīgākā, tomēr iepriekš iekrātais pārsvars ļāva noturēt konkurentus aiz sevis.

 

Eihmanis trīs dienu summā nospēlēja ar +10 virs PAR (74-73-79) un par trim sitieniem apsteidza Kārli Broderu (84-72-73), bet trešais finišēja Nikolajs Keņins ar +19 virs PAR (80-79-76). Par Latvijas amatieru čempionu Eihmanis kļuva trešo reizi pēdējos četros gados.

 

Dāmu konkurencē Švankai gan neizdevās noturēties mīnusos, taču arī trīs dienu summā panāktais +2 virs PAR (72-68-78) ir uzvarētājas karjerā labākais rezultāts trīs dienu sacensībās. Otrās vietas ieguvēja Linda Dobele sasniedza labāko rezultātu pēdējā raundā, taču summā no čempiones atpalika 12 sitienus (75-81-74). Uz trešo pozīciju čempionāta pēdējā dienā pakāpās Laila Forstmane ar +24 virs PAR (82-79-79).

 

Eihmanis par Latvijas amatieru čempionu kļuva trešo reizi un otro gadu pēc kārtas. Ar rezultātu pēdējā kārtā uzvarētājs gan nebija apmierināts, jo dienu sāka ar deviņu sitienu pārsvaru pār Broderu, bet brīdī, kad pie 18. grīna skanēja titula ieguvējam veltīti aplausi, rezultāta starpība bija būtiski sarukusi. Eihmanis nav atteicies no augstiem sportiskiem mērķiem un patur prātā, ka arī 2020.gada olimpisko spēļu programmā būs golfs. Taču šogad viņam sacensību kalendārā paredzēti starti daudzviet Eiropā, tostarp jau nākamajā nedēļas nogalē Nītvaljas kausa izcīņā Igaunijā.

 

Somijā no 24. - 26. jūnijam norisinājās Finnish International Junior Championship, kurā piedalījās Marija Luīze Jučmane un Roberts Matisons. No 49 puišu konkurences, Roberts Matisons ar rezultātu +50 virs PAR (99-84-83) ierindojās dalītā 43. vietā. U-14 puišu konkurencē labākais izrādījies ne soms, bet gan mūsu kaimiņš igaunis Joonas Juan Turba ar rezultātu +1 virs PAR (73-73-71).

 

Marija Luīze Jučmane ar rezultātu +42 virs PAR (88-88-82) 28 meiteņu konkurencē ierindojās 19. vietā. Labākā U-16 grupā izrādījās somiete Elina Saksa ar rezultātu +8 virs PAR (80-71-73).

 

Svētdien, Reiņa trasē norisinājās Aerodium Open, kurā Stefans Sprūžs18 bedrītes nogājis ar rezultātu +6 virs PAR. 6 bugiji un 12 PAR, kā rezultātā 1. vieta un 48 Stableford punkti. 

 

Apsveicam visus ar lieliskiem sniegumiem!

 

 

 

 

 

 

 

 

Treniņi svētku nedēļā

ligo

Tuvojas Saulgriežu svētki un arī DGSA komanda atpūtīsies, lai pēc svētkiem kopā turpinātu darboties.

22. jūnijā:

Treniņi notiek pēc grafika. 

 

23. jūnijā:

Bērnu nometnes treniņi no plkst. 09:00-11:00 nenotiek.

 

24. jūnijā

B2 grupas treniņi no plkst. 10:00 - 12:30 nenotiek.

 

25. jūnijā

Treniņi notiek pēc grafika

 

Priecīgus un lustīgus visiem Līgo svētkus :)

 

Tavs,

DGSA

 

 

 

 

 

 

 

Iemēģināts posms Lietuvā

Capitals

8. un 9. jūnijā golfa laukumā Capitals, Lietuvā norisinājās DGSA Jr. Tour 3. posms. Šis ir pirmais no diviem ieplānotajiem izbraukuma turnīriem šajā sezonā. Kopumā uz turnīru pieteicās 23 jaunieši, to starp 7 lietuvieši. Lietuviešu pulciņš sāk palikt kuplāks, kas priecē arī organizatorus. Lietuvas posmā DGSA Jr. Tour norisinājās 3 grupās - U-10, U-12 un U-16. 

 

 

 U-10 grupā nepārspēts palika Stefans Sprūžs, kurš uzvarēja ar 72 sitieniem jeb +1 virs PAR divu dienu summā. 2. vietā ierindojās lietuvietis Oskaras Belousovas, kurš nogāja ar 74 sitieniem jeb +3 virs PAR. Un ar tādu pašu rezultātu, bet vienīgi pārspēlē zaudēja lietuvietis Giedrius Mackelis. 

 

Capitals2
U-12 grupā tomēr mūsu jauniešus apsteidza lietuviešu censone Gabriela Maculevič, kura divu dienu rezultātā nogāja laukumu ar 192 sitieniem jeb +50 virs PAR. 2. vietu ieņēma vēl viens lietuviešu talants Valentas Ivančenka, kurš atpalika no Gabrielas par 4 sitieniem. 3. vietā ierindojās mūsu audzēkne Katrīna Gustafssone, zaudējot sāncensim vien par nieka 1 sitienu.

 

 

 U-16 grupā labākais pārspēlē izrādījās lietuvietis Vilius Belousovas, kurš apspēlēja mūsu audzēkni Robertu Matisonu. Abi 2 dienās nogāja laukumu ar 171 sitienu jeb +29 virs PAR. Tomēr pārspēle lēma uzvarētāja likteni un arī U-16 grupā labāks izrādījās lietuvietis. Godpilnajā 3. vietā ierindojās Marija Luīze Jučmane ar 175 sitieniem jeb +33 virs PAR.

 

Izaicinājums, lielisks laukums, labi laikapstākļi un lieliska kompānija, kas nodrošināja, ka Lietuvas posms izdevās. Jau pavisam drīz jau tiks organizēts nākamais posms Lietuvā. Pirms nākamā posma Lietuvā, audzēkņus gaidīs nometne Capitals golfa laukumā no 29.06. - 02.07.2015. Sīkāka informācija sekos. 

 

Esam gatavi turpināt, jo  jau 16. jūnijā gaidām uz 4. posmu. Pieteikšanās līdz 14. jūnija plkst. 16:00. 

Sīkākai informācijai rakstiet uz e-pastu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  vai zvanot pa tālruni 26997780.

 

Tiekamies jau 16. jūnijā

 

 

 

 

Mūsu jaunieši U.S. Kids čempionātā

 

uskidsŠogad pirmoreiz "US Kids" bērnu sacensību līmeni iepazina arī Latvijas jaunie spēlētāji, kas bija devušies uz tūres atklāto Eiropas čempionātu Skotijā. Nopietnā konkurencē līdz godalgām aizsniegties neizdevās, taču tika izmantota laba iespēja salīdzināt savu varējumu ar citu valstu spēcīgiem vienaudžiem.

 

Ar komandu uz dažādos laukumos aizvadīto turnīru devās arī "Davis Golf Style" akadēmijas vadītājs Dāvis Puksts, kurš atzina, ka pirmoreiz bērni no Latvijas lielākā skaitā piedalījās tik nopietnā turnīrā un brangā konkurencē.

 

Puksts pārliecinājies, ka Latvijas jaunieši pieder pasaules līmenim, kurā ir svarīgi turēties. Stefans Sprūža 16. vietu 58 dalībnieku konkurencē deviņgadnieku turnīrā Puksts raksturoja kā lielisku sasniegumu Latvijas golfam. Savukārt Marta Siļčenko, kura pārstāv Krieviju. pēdējā dienā sasniedza desmitnieku 16 meiteņu konkurencē. Arī Roberts Jučmanis parādījis sevi no labākās puses un jaunākajā grupā ierindojās tabulas vidusdaļā.cempionats

 

Visas trīs sacēnsību dienas valdīja tipisks Skotijas laiks ar vējiem, lietu un krusu. Turklāt papildus lieliskajai spēlei bērni ieguva fantastisku pieredzi, iepazīstot pasaulē labākos jaunos golferus, tostarp Alanu Kurņikovu, kurš ir TOP juniors pasaulē.

 

Pēc sacensībām Puksts teica lielu paldies vecākiem, DGSA treneriem, golfa laukumam "Viesturi" un Latvijas Golfa federācijai. Mazie golferi vēl ir sava ceļa sākumā, bet ir patīkami apzināties, ka esam cienīgi spēlēt ar pasaulē labākajiem, atzina Puksts.

 

"US Kids" Eiropas čempionāta REZULTĀTI

 

 

Autors: Gundars Galkins

 

 

 

DGSA Jr. Tour ir atklāts

SkiBoxGolf-01

Sestdien, 16. maijā tika atklāts Davis Golf Style Academy Junior Tour 1. posms. DGSA Junior Tour savas gaitas jau sāk trešo reizi un kļūst arvien nopietnāka un profesionālāka tūre jauniešiem. Turnīros piedalās bērni un jaunieši U-10, U-12 U-16 grupās un atsevišķā grupiņa - Mazie talanti.

KarlFazerLogo RGB White

 

 U-10 grupā nepārspēts palika Stefans Sprūžs, kurš uzvarēja ar 34 sitieniem jeb -1 zem PAR. 2. vietā ierindojās Marta Siļčenko, kura parādīja lielisku sniegumu ar +2 virs PAR. Un par 2 sitieniem vairāk 3. vietā ierindojās Roberts Rancāns. U-10 grupā piedalījās divi lietuviešu puiši Oskaras Belousovas un Giedrius Mackelis, kuri ierindojās 4. un 5. vietā. 

 

elviU-12 grupā 1. vietā ierindojās Katrīna Gustafssone, kura nospēlēja 18 bedrītes ar 95 STROKE sitieniem. Katrīna savus tuvākos konkurentus apsteidza par 3 sitieniem. 2. un 3. vieta tika pārspēlēta, jo gan Francim Gavaram, gan Nikam Iesalniekam bija 98 sitieni. Pēc pārspēles Francis Gavars tomēr ieguva 2. vietu, atstājot Niku Iesalnieku 3. vietā. 

Logo1-1

 

 U-16 grupā labākais bija Roberts Matisons, kurš tikai par 1 sitienu apsteidza Mariju Luīzi Jučmani un ieguva 1. vietu ar 86 STROKE sitiniem. Marijai Luīzei Jučmanei ar 87 STROKE sitieniem 2. vieta, bet 3. vietā ierindojās Flēra Robina Sprūde, kurai 89 STROKE sitieni. Flēra ir lieliski iesākusi sezonu, jo regulārie individuālie un treniņi grupās visu ziemu ir devuši labu bāzi, lai sezonu uzsāktu ar vērienu.

 

Mazajiem talantiem labākais bija Aleksandrs Āboliņš, bet 2. vietā ierindojās Madara Valtere un 3. vietā Stefans Dianovs - Karašs.  

 

Paldies visiem, kuri piedalījās. Paldies arī mūsu atbastītājiem par gardumiem, saldumiem un pārējām balvām.  

 

Esam gatavi turpināt, jo  jau 23. maijā gaidām uz 2. posmu. Pieteikšanās līdz 21. maija plkst. 16:00. 

Sīkākai informācijai rakstiet uz e-pastu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  vai zvanot pa tālruni 26997780.

 

Tiekamies jau 23. maijā.

 

 

 

 

Šo sestdien DGSA Jr. Tour 1. posms

SkiBoxGolf-01

Jau šo sestdien, 16. maijā tiks atklāts Davis Golf Style Academy Junior Tour 1. posms. DGSA Junior Tour savas gaitas jau sāk trešo reizi un kļūst arvien nopietnāka un profesionālāka tūre jauniešiem. Jau pagājušo gadu viens tūres posms norisinājās Lietuvā, Capitals Golf Club, tad šogad jau plānojam divus turnīrus Lietuvā. Pagājušo gadu jau piedalījās lietuviešu bērni turnīros gan Latvijā, gan arī savās mājās Lietuvā. Kā atzina paši jaunieši, tad tieši konkurence ar kaimiņiem, sniedza vēl lielāku motivāciju un vēlmi uzvarēt un pierādīt sevi.KarlFazerLogo RGB White

 

 

Kopumā tūre sastāvēs no 8 posmiem, 3 no tiem būs 2 dienu turnīri (2 Lietuvas posmi un FINĀLS). Pēc katra turnīra, tiks skaitīti punkti tūres kopvērtējumam. Kopvērtējuma uzvarētāji varēs pretendēt uz īpašām balvām no DGSA.

 

 

elviŠogad mūsu sadarbību partneru pulciņu ir papildinājuši Karl Fazer, kuri sniegs saldās balviņas Mazajiem talantiem, U-10 un U-12 grupai. Veikalu tīkls Elvi parūpēsies, lai jauniešiem laukumā pietiktu spēka un enerģijas. Ūdens Venden parūpēsies, lai jaunieši pienācīgi dzertu ūdeni, jo kā zināms, ūdens ikdienā ir jādzer līdz pat 2 l dienā. Tāpat šogad turpinās atbalstīt SkiBox Golf ar balvām, bet noslēguma posmā par transportu uz izklaides vietu kopvērtējuma uzvarētājiem parūpēsies Car4rent. 

Logo1-1 

 

 

Esam gatavi uzsākt jaunu sezonu jau 16. maijā. Nolikums atrodams: http://golfsviesturi.lv/images/DGSA_Junior_Tour_1_posms_2015.pdf

Sīkākai informācijai rakstiet uz e-pastu This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  vai zvanot pa tālruni 26997780.

 

Tiekamies jau 16. maijā.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Page 5 of 16

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper