You are here:
 
 

Jaunumi

Matthew Tipper Latvijā

matthew tipper

No 7. maija līdz 10. maijam pie Davis Golf Style Academy viesojās Matthew Tipper no Polijas. Matthew Tipper ir Matthew Tipper Golf Academy dibinātājs un vadītājs, kura bāzēta Toya Golf Club, Vroclavā. 

 

Matthew Tipper ir liela pieredze trenera amatā, kļuvis par PRO 1997. gadā, strādājis un dzīvojis Ķīnā, Malaizijā un citur, līdz pirms 5 gadiem devies uz Poliju, kur arī izveidojis savu bāzi. Pirms atvēris savu akadēmiju, darbojies David Leadbetter sistēmā un pat braucis līdzi pašam David Leadbetter un smelies zināšanas.

 

Vēl Matthew var lepoties ar to, ka strādā ar daudziem augsta līmeņa amatieriem, viens no kuriem ir Adrian Meronk ( TOP 50 amatieris pasaulē). Tāpat nesen uzsākta sadarbība ar kādu meiteni LET ( Ladies European Tour ). Matthew Tipper ir arī Polijas izlases tehnikas treneris.

Matthew 4 dienas trenēja individuāli DGSA jauniešus, pārbaudījis to tehniku un sniedza labus padomus tehnikas uzlabošanai. Visi jaunieši kā viens bija ļoti priecīgi gan par zināšām, gan arī par attieksmi un kaisli pret darbu. MTGA un DGSA noteikti turpinās sadarbību, jo sakrīt redzējums par spēlētāju attīstību. Matthew atkal būs Latvijā uz jūnija beigām, tāpat arī DGSA izskatīs iespējas doties ar jauniešiem uz Poliju.

 

Nedaudz vēlāk papildināsim ar nelielu komentāru no Matthew.

 

 

 

 

 

Bērnu nometne jau no 2. jūnija

bērniDavis Golf Style Academy jau ceturto sezonu pēc kārtas piedāvā iespēju visiem maziem spēlētgribētājiem nākt uz vasaras bērnu nometni. Golfa pamati nav nepieciešami, jo to visu bērns iemācīsies pa vasaru. 

 

Bērnu nometne sāksies 2. jūnijā plkst. 09:00 un beigsies 27. augustā. Nometnes norisināsies katru otrdienu un ceturtdienu pēc sekojošā grafika:

 • Plkst. 08:50 Ierašanās un reģistrēšanās 
 • Plkst. 09:00 - 11:00 Golfa treniņš ar treneri Robertu Tiļuku
 • Plkst. 11:00 - 12:30 Patstāvīgs treniņš, atkārtot treniņā iemācīto aukles Ievas Čačes pavadībā
 • Plkst. 12:30 - 13:00 Pusdienas
 • Plkst. 13:30 - 17:00 Brīvais laiks bērnu laukumā kopā ar aukli

 

Bērnu nometnes maksa:

1) Golfa treniņš - 10 Eiro / reize vai 70 Eiro / mēnesis. Katram nākošajam bērnam no ģimenes par treniņu 50% atlaide. 

2) Aukle - 2 Eiro no bērna

3) Pusdienas restorānā "Vecmeita ar kaķi" - 3.80 Eiro no bērna.

 

Bērniem nav obligāti palikt ar aukli līdz 17:00, vecāki var braukt pakaļ bērniem jau ātrāk. Tie, kuri vēlas, lai bērns nometnē atrodas līdz vakaram, tad tiem bērniem ir jāmaksā par auklīti.

 

Papildus informācijai rakstīt: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it  vai zvanot 26997780.

 

 

Akadēmija kļūst starptautiska

juozapas

Pirmo reizi DGSA apmācības kvalitāte tiek novērtēta ārpus Latvijas robežām, jo aprīļa vidū pirmo reizi akadēmija uzņēma kā klientu lietuvieti Juozapas Budrikis. Juozapas Budrikis ir starp Lietuvas diviem labākajiem spēlētājiem un ieradās Latvijā pie trenera Dāvja Puksta, lai uzlabotu savas spēles sniegumu un uzklausītu padomus no trenera. Divu dienu treniņos Juozapas ieguva daudz svarīgas informācijas par tuvo spēli, kā arī pilno vēzienu, izmantojot video analīzi, Fligthscope radaru un K-Vest.

 

Kā atzīst pats Juozapas, tad viņš izbaudīja šīs divas dienas mūsu akadēmijā un, ka viņam patīk mūsu priekšrocības un ekipējums ko piedāvājam. Par pašu treneri Dāvi Pukstu Juozapas teicis: "Dāvis attīstās un uzlabo savas zināšanas ik gadu un es ceru, ka turpināsim komunikāciju, lai turpinātu uzlabot manu spēli tuvākajā laikā." 

 

Juozapas mērķis šajā sezonā ir samazināt savu HCP zem 1, kā arī būt TOP 3 lielākajos turnīros viņa sastādītajā grafikā (6-8 svarīgi turnīri). Viņš noteikti atgriezīsies akadēmijā un turpinās sadarboties ar Dāvi, lai uzlabotu savu spēli. "Es ļoti izbaudīju Jūsu akadēmijas bāzi - tajā ir viss kas nepieciešams - treniņlaukums, puterēšanas grīns, bunkurs un pat nelielais 9 bedrīšu laukums bija labs, lai izietu un praktizētu jauniegūtās zināšanas," sacījis Juozapas.

 

Vēlam Juozapas Budrikim sasniegt savus nostādītos mērķus un ceram, ka arī drīzumā mūsu akadēmijā arvien biežāk ciemosies ārzemju spēlētāji.

 

Priecājamies paziņot, ka Latvian Open čempions Kārlis Broders arī ir uzsācis sadarbību ar akadēmiju un vairākas reizes ir bijis pie mums, lai iegūtu informāciju par savu spēli un uzklausītu padomus. 

 

 

 

 

PING nūju fittings. PAPILDINĀTS

PING

DGSA un SKI BOX GOLF ar prieku paziņo, ka mūsu treneris Guntars Dobelis ir devies uz PING ražotni Gainsborough, Lielbritānijā. PING ir zināms zīmols, jo atbalsta tādus zināmus golferus kā Bubba Watson, Billy Horschel, Miguel Angel Jimenez, Lee Westwood, Louis Oosthuizen un citi.  

 

Guntars Dobelis apgūs nūju fittinga visas galvenās nianses, kā tieši to dara PING un būs atbildīgais par PING fitting centru iekš "Davis Golf Style Academy" sadarbībā ar SKI BOX GOLF. Mūsu mērķis ir piedāvāt šo pakalpojumu maksimāli profesionāli, atbilstoši pasaules standartiem.

 

PING nu jau ir kļuvis par Līderi savā tirgū, apsteidzot Callaway, Titleist un Taylormade pārdošanas apmēros. PING pēdējo gadu laikā ir ļoti uzlabojis nūju stilu, līdz ar to, arī dāmas labprāt izvēlas šīs nūjas. Pasaules labākās PRO golferes izvēlas PING nūjas.

 

PING nūjas būs iespējams arī iegādāties golfa laukuma Viesturi PRO SHOP, kur būs nūjas kā pieaugušajiem, tā arī bērniem. Būs arī citu ražotāju nūjas, kā piemēram populārās US kids nūjas.

 

Par saviem iespaidiem ir dalījies pats Guntars citējot Toniju Bennetu, ka dzirdot vārdu PING, domājam par inovācijām. Viesojoties PING rūpnīcā un fittinga centrā šī tēze pilnībā apstiprinājās. Jaunākās SFT straight flight un LST low spin tehnoloģijas draiveros. Plaša nūju modeļu izvēle dažāda līmeņa spēlētājiem, sākot ar Karsten un beidzot ar S55, ko savā golfa somā nēsā Bubba Watson. Ne velti PING ir kļuvis par pārdotāko zīmolu Lielbritānijā. Pie PING ražotnes atrodas viņiem piederošs golfa laukums, kurā Guntars izspēlēja 18 bedrītes. Guntars atzīst, ka servisa ziņā PING lieliski piestrādā, jo tādu servisu iepriekš nebija redzējis. Par visu tiek piedomāts un klients paliks šeit vienmēr apmierināts. 

 

 Gaidīsim Jūs uz fittingu mūsu akadēmijā!

 

Darba laika izmaiņas

spring

DGSA informē, ka 21. un 22. martā golfa laukums VIESTURI un TRENIŅLAUKUMS būs slēgti. Diemžēl siltās un saulainās dienas ir aizēnojis vēsums, kas var nest arī sniegu. 

 

Diemžēl uz doto brīdi izskatās, ka arī 23. martā būs nelabvēlīgi laikapstākļi un nebūs pieejams laukums un treniņlaukums. 

 

 Par izmaiņām informēsim Jūs, jo nevaram sagaidīt, kad pavisam drīz sāksies īstais pavasaris un nesīs labvēlīgus laikus, lai spēlētāji varētu gatavoties vasaras sezonai un daudzajiem turnīriem, kas ir jāuzvar. 

 

 

 

Lieliskas ziņas

treniņlaukums

LIELISKAS ZIŅAS GOLFERIEM, jo laikapstākļi marta mēnesim ir lieliski, lai izvilktu no stūriem savas golfa somas un laiks nopūst ziemas putekļus.

 

DGSA treniņlaukums jau ir pieejams:

 

Darba dienās:

No plkst. 11:00 -17:00

 

Brīvdienās:

No plkst. 10:00 - 17:00.

 
SIŠANA TIKAI NO PAKLĀJIŅIEM!!!
 
Nodarbības ar treneriem ir pieejamas gan kluba mājas studijā, gan treniņlaukumā. 
 
 
Atgādinām, ka treniņlaukuma abonementu ir iespēja iegādāties:  125 Eiro persona.
 
 
Informējam, ka sākot ar 1. aprīli mainīsies DGSA cenrādis. Lūgums vēlāk sekot izmaiņām mājaslapas sadaļā IZMAKSAS.
 
  

Elitas Salgrāves prezentācija 1. martā

fizio logo

Aicinām jebkuru interesentu uz “Baltijas fizioterapijas” prezentāciju par savu uzņēmumu, fizioterapiju, tās lomu sportā un golfā. Prezentācija notiks 1. martā plkst. 14:30 ISR (International School of Riga) sporta zālē, turpat, kur notiek DGSA golfa treniņi.

 

Līdzīgi kā citos sporta veidos, arī golfā ir pienācis laiks, kad ir nepieciešama vesela komanda ap sportistu, lai gūtu panākumus. Golfa treneris + Fiziskās sagatavotības treneris + Fizioterapeits ir savienojums, kas maksimizētu sportista potenciālu. DGSA strādā pie tā, lai tuvākajā laikā šis mehānisms pie mums sāktu strādāt efektīvi.

 

Noteikti iesakām ierasties visiem jaunajiem talantiem kopā ar vecākiem, kuriem ir sportiskas ambīcijas, pat tad, ja liekas, ka viss ir kārtībā – pārbaude par sliktu nenāks. Arī pieaugušie, kuriem varbūt ir izveidojusies slikta stāja, gaita vai kustību ieradumi – laipni lūgti!


Centra vadītāja ir Elita Salgrāve, izcila speciāliste, kura palīdz daudziem Latvijas vadošajiem sportistiem. Zemāk varat aplūkot mājaslapu un noskatīties 4 min. garu video ar Elitu Salgrāvi.

 

Esam priecīgi uzsākt sadarbību ar “Baltijas Fizioterapiju”.

 

IZMANTOJIET IESPĒJU!!

 

Par ierašanos, lūgums, informēt!

 

www.fizio.lv

 

https://www.youtube.com/watch?v=1tsZ5dTv1SM

 

 

 

Darba laiks Ķīpsalā 7. februārī

spring

DGSA informē, ka ir mainījies darba laiks Ķīpsalas zālē 7. februārī, Zvejnieku ielā 12 (International school of Riga telpās). Izmaiņas sakarā ar International School of Riga atvērto durvju dienu.

 

Darba laiks sestdien, 7. februārī:

No plkst. 10:00 - 15:00

 Svētdien treniņi norisināsies pēc grafika no plkst. 10:00 - 18:00. 

 

 

Par vēlmi atbraukt un pasist bumbiņas, lūgums iepriekš piezvanīt treneriem:

Dāvis Puksts 26305092

Guntars Dobelis 29296592

 

Ziemas studija Viesturos darbojas katru darba dienu, iepriekš saskaņojot treniņu laikus ar treneri.  

 

 

 

Emociju pieplūdums no JFGA

Jason Floyd

DGSA dibinātājs Dāvis Puksts tikko atgriezies no Costa Del Sol, Spānijā, kur ieguva jaunas zināšanas un pieredzi. Šoreiz, Dāvis bija devies uz Jason Floyd Golf Academy, lai mācītos no paša Jason Floyd, kurš ir izveidojis unikālu jauniešu akadēmiju. Eiropā tā tiek dēvēta par labāko. Pie viņa trenējas augstākā līmeņa jauni spēlētāji un profesionāļi.

Mācības norisinājās 5 dienas, pirmās četras dienās tika izieta JFGA Level 1 un Level 2 sertifikācija, bet piektajā Dāvis varēja pavadīt laiku ar Jason Floyd un vērot viņu darbībā. 

 

 

 

 

LEVEL I priekšmeti:

 • Vēziena pilna analizēšana un informācijas savākšana;
 • Spēlētāja iepazīšana un mērķi;
 • K-Vest 3D – uzstādīšana un lietošana;
 • Trackman – uzstādīšana un lietošana;
 • Video analīze – kameras uzstādīšana un filmēšanas noteikumi;
 • Mobilitātes - stabilitātes ķēde – kas tas ir?
 • Fiziskie testi– TPI LEVEL I;
 • 3D – kinemātiskā secība, 7 atskaites punkti (vēziena stila piemēri);
 • Trackman – bumbas lidojums un 26 parametri;
 • Komanda – Fiziskās sagatavotības treneris, fizioterapeits, hiropraktiķis.

 

LEVEL II priekšmeti:

 • Īsās spēles pilna analizēšana un informācijas savākšana;
 • Pietuvināta, augstākās kvalitātes filmēšana – kā to dara?
 • Fiziskie testi īsai spēlei - TPI LEVEL 1;
 • Čipošana – filosofija;
 • Pičs – Spēka pičš, ķermeņa čips un īsās spēles kinemātiskā secība
 • Spēle bunkurā – filosofija;
 • Puterēšana – filosofija;
 • AimPoint Express grīnu lasīšanas sistēma
 • Īsās spēles kustību stili (spēle bunkurā, čipošana, pičs un puterēšana)

 

Davis FloydDāvis Puksts par iegūto informāciju sacījis: “ Tā bija lieliska pieredze būt labākajā Eiropas jauniešu golfa akadēmijā pie viena no Eiropas TOP treneriem. JFGA ( Jason Floyd Golf Academy ) Level 1 un Level 2 sertifikāts ir tikai sākums mūsu sadarbībai, pavisam drīz noteikti došos atpakaļ uz padziļinātām mācībām. 5 dienu mācību procesā tika pasniegta JFGA filosofija par svinga un tuvās spēles apmācību, tika mācīts kā rīkoties ar K-Vest, V1, Trackman, kā arī pašam bija iespēja ievākt šo informāciju par spēlētājiem un meklēt risinājumus. Jāpiezīmē, ka visas šīs ierīces izmanto DGSA!!! Tāpat mani iepazīstināja ar Aimpoint Express grīnu lasīšanas sistēmu, ko izmanto vadošie pasaules spēlētāji, tas patiesi bija noderīgs jaunums, kuru varēšu pasniegt saviem klientiem. Kopumā izcili pozitīva nedēļa, nodibināti ļoti svarīgi kontakti un uzslavas no pasaules līmeņa trenera Jason Floyd.”

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ziemas piedāvājums

DGSA ziemas piedāvājumi spēles uzlabošanai

 

Laipni aicinām Jūs uz mūsu ziemas studiju, lai ievirzītu savu spēli pareizajās sliedēs pirms sezonas sākuma. DGSA spēj piedāvāt precīzu informāciju par golfera kļūdām, izmantojot K-Vest ierīci, Flightscope radaru, V1 video analīzes programmu, kā arī SAM Puttlab sistēmu. Kapēc minēt, ja var izmērīt?

 

6 nodarbību programma vēzienam

 

Piedāvājuma cena:

Dāvis Puksts – 240 EUR ( Pierakstu dēļ, paketi izmantot var sākt līdz ar 1. martu)

Guntars Dobelis – 165 EUR

 

3 nodarbību programma ripināšanai

 

Paketes cena:

Dāvis Puksts – 115 EUR (Pierakstu dēļ, paketi izmantot var sākt līdz ar 1. martu)

 

*Piedāvājums spēkā līdz 1. februārim

*Sākot ar 1. aprīli cenas mainīsies, tāpēc izmantojiet iespēju!

 

Nāciet un kļūstiet labāki!!!

 
 
Ar cieņu,
Jūsu DGSA
 

 

Darba laiks janvārī Ķīpsalā

spring

DGSA informē, ka ir mainījies darba laiks Ķīpsalas zālē, Zvejnieku ielā 12 (International school of Riga telpās). 

 

Sestdienās darba laiks:

No plkst. 13:00 - 20:00

 

Svētdienās darba laiks:

No plkst. 10:00 - 18:00

 

Par vēlmi atbraukt un pasist bumbiņas, lūgums iepriekš piezvanīt treneriem:

Dāvis Puksts 26305092

Guntars Dobelis 29296592

 

Ziemas studija Viesturos darbojas katru darba dienu, iepriekš saskaņojot treniņu laikus ar treneri.  

 

 

 

Page 6 of 16

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper