You are here:
 
 

Jaunumi

Kārtējais solis augšup!!!

KCertifiedLevel1

 

Nedaudz vairāk kā divas nedēļas atpakaļ uz Latviju atceļoja K-Vest ierīce, ko nu jau izmanto DGSA treneri, lai golferus padarītu par labākiem - ātrāk un vienkāršāk. K-Vest ir viena no vairākām tirgū pieejamām 3-D golfa vēziena analīzes iekārtām. Trīs sensori tiek izvietoti uz golfera ķermeņa ( iegurnis, pleci, roka ), kas strādā bezvadu režīmā ar datoru uz kura ir K-Vest programma. Galvenās ierīces funkcijas:

 

 

  • Viscaur vēzienam tiek mērīta kārtība, kādā kustās ķermeņa daļas;

 

  • Viscaur vēzienam tiek mērīti iegurņa un plecu noliekuma grādi, sāniskais noliekums un rotācijas ātrums iegurnī, plecos un kreisajā rokā;
  • Unikālais “biofeedback” treniņš, kur treneris var iestatīt uzdevumus, lai novērstu kļūdas, un audzēknis saņem video un audio atgriezenisko saiti par pareizu vai nepareizu kustību;
  • Lokanības un mobilitātes pārbaudīšana, izmantojot “biofeedback”, kas precīzi parāda klienta rotācijas apjomu testa laikā;
  • Programma sastāv no ļoti daudz iestatītiem TPI un K-Vest svinga un lokanības vingrinājumiem;
  • Mēra vēziena efektivitāti, nevis stilu!!

KCertifiedLevel2

 

Decembra sākumā Dāvis Puksts un Guntars Dobelis piedalījās K-Vest TPI 3-D Level 1 un Level 2 sertifikācijas programmās. Pēc eksāmenu nokārtošanas Dāvis ir K-Vest Level 2 rekomendēts 3-D eksperts Latvijā. Apmācība notika 4 dienas online formātā. Šādi Dāvis Puksts komentē pieredzēto:

 

“Godīgi sakot, atvērās acis uz daudzām lietām - informācijas precizitāte, ko treneris iegūst par audzēkni ir unikāla. Taisnība ir tiem izcilajiem speciālistiem, kuri atzīst, ka mācīt golfu ar aci vai pat 2-D video ir tikai minēšana, tikai 3-D ierīces parāda, kas patiesi notiek golfa vēzienā. Manas un Guntara zināšanas vēziena biomehānikā pēdējās divās nedēļās ir pacēlušās jaunā līmenī un tikai turpinās augt, lietojot K-Vest. Ļoti svarīgi ir tas, ka ierīce darbojas lieliski gan augstākā līmeņa spēlētājiem, gan iesācējiem, kuriem, izmantojot “biofeedback”, var ļoti vienkārši palīdzēt ar stāju, tās noturēšanu un citām vienkāršām lietām. Esam spēruši lielu soli uz priekšu.”

 

Kā jau iepriekš ziņojām Dāvis Vācijā mācījās TPI Level 2 “Power Coach” un janvārī kvalifikācijas celšana turpināsies, uzsākot sadarbību ar “Jason Floyd Golf Academy”, Spānijā. Pāragri teikt, cik plaša tā izvērtīsies, bet pirmais solis ir Dāvja došanās uz šo Eiropā unikālo junioru akadēmiju mācībās un pieredzes apmaiņā. “JFGA” ir novērtējuši Dāvja entuziasmu golfa spēles mācīšanā un vēlas palīdzēt sasniegt nostādītos mērķus.

 

Ar K-Vest ierīces parādīšanos DGSA ir pieejama liela daļa ekipējuma, kādu izmanto pasaules līmeņa golfa skolās. Arvien vairāk mūsu klientiem mēs piedāvāsim tieši nodarbību paketes, kur izmantosim savu aparatūru un konkrētus prasmju testus, lai spēlētājus novērtētu, trenētu un noslēgumā atkal novērtētu. Mūsu mērķis nav treniņš, mūsu mērķis ir progress. Atliek tikai katru dienu mācīties un turpināt iesākto.

 

Liels paldies mūsu daudzajiem klientiem un atbalstītājiem.

 

Gaidīsim Jūs pie mums, lai izmēģinātu K-Vest!!!

 

Saites:

http://k-vest.com/about_contact.php

https://www.youtube.com/watch?v=fWAFnPCL6o0

https://www.youtube.com/watch?v=nY7kUIVv0kA

 

Jūsu, DGSA

 

 

Dāvis TPI LEVEL II Power Coach sertificēts instruktors

tpi

 

Pēc apmācības "Titleist Performance Institute" (TPI), Dāvis Puksts atgriezies mājās kā golfa treneris ar TPI otrā līmeņa sertifikātu Power coach. "Davis Golf Style Academy" vadītājs nokārtoja eksāmenu, kas ir vēl viens pakāpiens kvalifikācijas celšanā. Šis seminārs norisinājās divu pilnu dienu garumā no 17.-18. novembrim, Stromberg Land and Golf Hotel, Vācijā.

 

TPI teorijas pamatā ir pārliecība, ka pastāv nevis absolūti universāli pareizs, bet gan katram spēlētājam atsevišķs efektīvs nūjas vēziena veids, ņemot vērā ķermeņa īpatnības. Šī organizācija balsta savus principus uz pēdējo 15 gadu pētijumiem, kurus tie ir ievākuši par  tūkstošiem spēlētāju, sākot ar iesācēju un beidzot ar Rory Mcilroy. TPI metodes balstās uz zinātni, vēzienam nav jābūt skaistam, viņam ir jābūt efektīvam un dinamiskam.

 

 

TPI mājaslapā Puksts ir iekļauts kā organizācijas ieteikts speciālists Latvijā:

http://www.mytpi.com/experts/davis.puksts @golfacademy.lv

 

 

Dāvis Puksts sacījis: "Bija absolūta privilēģija klausīties Dr. Greg Rose (TPI dibinātājs). Viņa zināšanas ir neticamas, ne par velti pie viņa pēc padomiem vēršas ļoti, ļoti daudz PGA Tour spēlētāji, ieskaitot Rory Mccilroy. Unikālākais ir tas, ka viņš pārzin golfa spēli pilnīgi no visām pusēm. Tieši šajā kursā temats bija kā bumbiņu aizsist maksimāli tālu, kā maksimizēt ķermeņa, nūjas un bumbas ātrumu. Kā izteicās Greg Rose, tad modernā golfa apmācība diemžeļ māca spēku ārā no spēles, tāpēc ir svarīgi, lai DGSA tādas lietas nedarītu. Tika arī stāstīts par jauniešiem un to, ka bērnībā attālums ir daudz svarīgāks par virzienu un rezultātu un to, ja šie pareizie pamati netiks ielikti agrā bērnība, tad nekad neizaugs "raķete vai lidmašīna", bet vienmēr būs "benzīns vai dīzelis".

 

 

TPI otrā līmeņa sertifikāts ir atspēriena punkts arī turpmākām mācībām nākotnē, lai iegūtu arī trešā jeb augstākā līmeņa prasmju apliecinājumu. Semināra laika tika paziņots, ka turpmāk LEVEL II no kādiem virzieniem varēs apgūt caur internetu, bet LEVEL III būs pieejams arī Eiropā, jo pirmīt to varēja pabeigt tikai un vienīgi ASV. Tas Dāvim Pukstam sniegs iespēju iziet LEVEL III kādā no tematiem tepat Eiropā. Taču piešķirtie sertifikāti nav mūžīgi - lai organizācija nezaudētu pārliecību par speciālista sagatavotību, aktīva sertifikāta saglabašanai katru gadu jāzipilda konkrēti nosacījumi.

 

Apsveicam!!!

 

Ziemas treniņi jau no 29. novembra

ziema

Ar Latvijas laikapstākļiem nekad neko nevar zināt. Arī šogad, sinoptiķi izsaka dažādas prognozes par to, kad iestāsies ziema un vai tā būs auksta. Lai vai kā, DGSA ir jau gatavs doties pretī ziemai un uzsākt ziemas treniņus. Arī šogad, jau trešo ziemu pēc kārtas, ziemas treniņi norisināsies Ķīpsalā Zvejnieku ielā 12, International school of Riga sporta zālē.

 

Pirmais ziemas treniņš jau ieplānots 29. novembrī no plkst. 10:00 - 20:00. Jaunieši tiks sadalīti pa grupām un grupu treniņu laiki sagatavoti un nosūtīti uz e-pastiem, kā arī ievietoti mājaslapā. Sporta zālē tiks nomainīts vēl viens tīkls un uzlikts pareizais, tomēr drošība pirmajā vietā. 

 

Nākamajā sezonā DGSA uzlabos jauniešu akadēmijas struktūru par piemēru ņemot TPI (Titleist Performance Institute) programmu. Bērni tiks iespēju robežās pareizi sadalīti grupās un katrai grupai būs sezonas, mēneša un katra treniņa plāns, kur temati, uzdevumi un testi pakāpeniski kļūs sarežģītāki. Mērķis ir, ka bērniem visa plašā golfa spēle tiek uzbūvēta kā māja - no pamatiem līdz jumtam. Ziemas treniņos mēs sāksim pārbaudīt jaunās idejas, lai būtu pilnīgi gatavi 2015. gada sezonai. 

CIMG6523 

Individuālie treniņi pie treneriem būs pieejami darba dienās ziemas studijā golfa kluba Viesturi kluba mājā. Ja laikapstākļi atļaus, tad treniņš varēs norisināties ārpusē, bet, ja tomēr ziema atnāks negaidīti, ziemas studija būs lieliska vieta, kur netraucēti varēs trenēties. 

 

Jau novembrī DGSA tiks papildināts ekipējuma klāsts. Būs pavisam jauna inovācija un tehnoloģija, kas palīdzēs gan spēlētājiem, gan treneriem. Par to uzzināsiet jau pavisam drīz. 

 

 

 

Dāvis dodas uz TPI Level II

tpi

TPI metodes pašlaik ir vienas no atzītākajām pasaules golfā, un ļoti atzītas profesionāļu vidū. Šī organizācija ir pirmā, kas ļoti nopietni ņem vērā individuālu ķermeņu ietekmi uz golfa vēzienu. Viņu pārliecība - nav viens veids kā vēzēt nūju, bet katram cilvēkam ir viens efektīvs veids kā to darīt, ņemot vērā ķermeņa īpatnības.

 

Jau š.g. 17. un 18. novembrī akadēmijas vecākais treneris Dāvis Puksts dosies uz Land & Golf Hotel Stromberg, Vācijā, lai papildinātu zināšanas un iegūtu TPI Level II sertifikātu Power Coach virzienā. Semināru pasniegs Dr. Greg Rose, kurš ir TItleist Performance Institute dibinātājs un vadītājs, kā arī pieckārtējs čempions tālsišanā Jason Zuback (Golfzilla). 

 

Level 1 kursi, kurus Dāvis apmeklēja 2013. gada sākumā sniedza vispārēju ievadu TPI filosofijā, gan vēziena biomehānikā, gan tajā kā cilvēku ķermeņu īpatnības ietekmē vēzienu. Level 2 "power coach" jau būs orientēts uz to, kā attīstīt lielāku bumbas ātrumu. Šis seminārs golfa treneriem palīdzēs izpētīt kā palīdzēt attīstīt klientu ķermeņa, nūjas un bumbas ātrumu. 

http://www.mytpi.com/experts/davis.puksts

 

TPI Power coach semināra tēmas:

  • Screening for power loss;
  • Physical fitness techniques for power;
  • Swing techniques for power;
  • Training methods that combine training aids and equipment modifications. 

 

Atgriežoties no semināra, sniegsim papildus informāciju par svarīgām lietām, kuras Dāvis apgūs semināra laikā.

 

 

 

Ziemas piedāvājums "svinga" uzlabošanai

Ziemas piedāvājums "svinga" uzlabošanai

10 nodarbību programma DGSA un Viesturu studijā  

Šī programma ir golferiem, kuriem īpaši nepieciešama palīdzība pilna vēziena pilnveidošanā. Neatkarīgi no Jūsu spēles līmeņa, DGSA treneri Jums piedāvās vienkāršu, viegli saprotamu plānu kā uzlabot savus sitienus. Mēs izmantosim savas modernās tehnoloģijas, lai Jūs novērtētu, trenētu un atkal novērtētu.

 

1. nodarbība – Faktu un datu ievākšana ( evaluation ), darbības virziena iezīmēšana

2. - 9. nodarbība – Darbs pie vēziena, izmantojot dažādus vingrinājumus, palīgrīkus, V1 video analīzi, Flightscope nūjas un bumbas radaru

10. nodarbība – Faktu un datu ievākšana ( evaluation )

 

*Audzēknis pēc katra otrā un pēdējā treniņa saņem apkopojošu video uz e-pastu par paveikto darbu.

 

Cenas:

Dāvis Puksts – 390 Eiro

Guntars Dobelis – 265 Eiro

 

ŠĪ IR LIELISKA IESPĒJA IEGĀDĀTIES PAKETI VĒL PAR ŠĀDĀM CENĀM!!!

 

PIEDAVĀJUMS SPĒKĀ LĪDZ 20. OKTOBRA PLKST. 23:59.

Sīkākai informācijai tālrunis 26997780 vai  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

Treniņlaukuma abonements 2015. gada sezonai

 PIEDĀVĀJUMS NO DAVIS GOLF STYLE ACADEMY

2015. gada sezonai

 

Treniņlaukuma abonements 2015. gadā

CENA - 125 Eiro no personas

 

Treniņlaukuma abonements 2015. gadā GK Viesturi kluba biedriem

CENA - 110 Eiro no personas

 

Iegādājoties treniņlaukuma abonementu 2015. gadam līdz š. g. 31. oktobrim

CENA – 100 Eiro no personas

 

Abonementus var iegādāties golfa laukuma Viesturi kluba mājas recepcijā, zvanot pa tālruni 26997780 vai rakstot uz  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Tavs,

DGSA

 

DGSA Jr. Tour Fināls ir noslēdzies

dgsa27. un 28. augustā golfa laukumā Viesturi noslēdzās Davis Golf Style Academy Junior Tour Fināls, kas norisinājās divas dienas. Spriedze, cīņasspars un vēlme būt labākajam dominēja divu dienu garumā. 

 

U-10 grupā sāka startēt astoņi bērni, bet otrajā dienā palika tikai septiņi, kuri cīnījās līdz galam, lai ierindotos labākajā vietā. Godalgotā 3. vieta Robertam Sproģim, kuram divu dienu rezultāts 76 sitieni jeb +6 virs PAR. 2. vietā, sīvā cīņā divu dienu garumā, palika Francis Gavars, kurš nogāja laukumu ar 74 sitieniem jeb +4 virs PAR. Un tikai par vienu sitienu labāks izrādījās Stefans Sprūžs, kuram rezultātus 73 sitieni jeb +3 virs PAR. Sīvā cīņa starp Franci un Stefanu norisinājās arī, lai noskaidrotu, kurš izrādīsies labāks kopvērtējumā. Kopvērtējumā ar 169 punktiem labāks bija Francis Gavars, kurš savā īpašumā ieguva DGSA kopvērtējuma specbalvu - LG planšetdatoru. Kā sacīja treneris Dāvis Puksts: "Stefans un Francis varētu iziet 54 bedrītes, lai noskaidrotu, kurš ir labāks un tad vēl nebūtu skaidrs, jo abi ir spēcīgi un tiešām sportiski bērni".

 

U-12 grupā piedalījās 4 jaunieši. Pirmās dienas līdere Deina Vilīte noturēja savu uzvaru, jo diemžēl par nepareizi aizpildītu un iesniegtu score card tika diskvalificēta Katrīna dgsa2Gustaffsone. Deina Vilīte divās dienās nogāja ar 190 sitieniem jeb +50 virs PAR. 2. vietā ierindojās Timur Grigoryan ar rezultātu 213 sitieni jeb +73 virs PAR. 3. vietā ierindojās Niks Iesalnieks no Reiņa trases ar rezultātu 229 sitieni jeb +89 virs PAR. DGSA Jr. Tour kopvērtējumā līderi ierindojās sekojošā kārtībā - nospēlēti obligāti 5 no 7 posmiem un pluss FINĀLS. Pārējie, kuri nav izpildījuši kādu no nosacījumiem, atbilstoši pēc nospēlētiem posmiem, sadalās pa vietām zemāk. Diemžēl ar Katrīnas diskvalifikāciju pietika, lai Deina Vilīte ar 157 punktiem arī paņemtu lielo kopvērtējuma balvu - LG planšetdatoru, jo bija izpildījusi visus tūres nolikuma nosacījumus. 

 

U-15 grupā labākais un 1. vieta, labākais rezultāts sava spēlētāja karjerā, Pauls Nesaule ar rezultātu 149 sitieni jeb +9 virs PAR. Ar lielisko sniegumu Pauls ļoti uzlaboja savu handikapu. 2. vietā ierindojās Anna Marksa, kuras lieliskais rezultāts otrajā dienā uzlaboja iespējas iekļūt TOP 3. Ar 168 sitieniem jeb +28 virs PAR Anna Marksa ierindojās 2. vietā. TOP 3 noslēdza Marija Luīze Jučmane ar 174 sitieniem jeb +34 virs PAR. Kopvērtējumu pareizi sadalīt bija ļoti sarežģīti, jo līderis Rūdolfs Romans netika uz Finālu un zaudēja 1. vietas pozīciju, tādēļ Roberts Matisons uzvarēja kopvērtējumā ar 110 punktiem, jo izpildīja visus nolikuma nosacījumus. 

 

dgsaU-21 grupā kopvērtējumā netika neviens, jo brāļu Bogdanovu nospēlētie četri posmi no septiņiem + FINĀLS nepietika, lai pretendētu uz balvām. Fināla posmā 1. vietu ieguva Indra Eniņa, kurai pirmās dienas starts nebija tas labākais un pat nespēja ierindoties TOP 3, toties otrajā dienā rezultāts tika uzlabots un ar to pietika, lai apspēlētu savu pretinieci Alisi Burkāni. 2. vietā tikai par vienu sitienu atpaliekot no Indras palika Alise Burkāne ar rezultātu 165 sitieni jeb +25 virs PAR. 3. vietā ar 169 sitieniem jeb +29 virs PAR ieguva Ilya Bogdanov, atstājot savu brālis Kirilu 4. vietā. 

 

28. augustā noslēdzās arī Mazo Talantu konkurss, kur labākais šajā dienā bija Timofejs Savčenkovs, kurš pārliecinoši ierindojās 1. vietā. Otrā labākā palika Kate Estere Pūle, bet par 3. vietu norisinājās pārspēle starp Kristapu Nagli un Aleksandru Āboliņu. Pārspēlē labāks palika Aleksandrs. 

 

DGSA Jr. Tour apbalvošana noslēdzās ar kūkas griešanu, kura tika speciāli pasūtīta šim pasākumam. Saldā biezpiena kūka ar marmelādi un saldiem cepumiem DGSA logo formā ļoti gāja pie sirds mazajiem censoņiem, kā arī viņu vecākiem. Pēc kūkas degustēšanas, DGSA sarūpēja jauniešiem vēl vienu pārsteigumu - izbrauciens ar limuzīnu līdz Vecrīgai uz YoYo Frozen Yoghurt 10 labākajiem censoņiem. Īpašajā braucienā jaunieši malkoja bezalkoholisko šampanieti un izbaudīja turnīra noslēgumu. dgsa4

 

Pagājušo gadu tūrē piedalījās tikai vietējie spēlētāji, bet jau šogad no 44 spēlētājiem 5 bija lietuviešu jaunieši, kuri piedalījās turnīrā un sacentās kopā ar mūsu jauniešiem. Ceram, ka ar katru gadu, ārzemnieku spēlētāju skaits tikai palielināsies. 

 

Īpašs paldies Dzintaram Lerhim un veikalam SkiBox par dāvanu kartēm katrā DGSA posmā, Andrim Jučmanim un Car4rent par limuzīna organizāciju, Garšas māksliniecei Elīnai Bogušai no Beķerfejas par gardo un lielisko kūku. Paldies golfa laukumam Viesturi, ka ļāva organizēt sacensības un grīnkīperu komandai, kura sagatavoja laukumu pirms katra posma. Paldies visiem, kuri atbalstīja un mēs ticam, ka nākotnē turnīrs paplašināsies un vairs nebūs tikai vietēja līmeņa. 

 

 

 

Intrigas Latvian OPEN 2014

Ar nebijušu intrigu un pozitīvām emocijām svētdien noslēdzās "Latvian Open", kur pirmo reizi kopš 2007. gada mājinieki bija labākie gan kungu, gan dāmu konkurencē. Kārlis Broders triumfēja dramatiskā pārspēlē, bet Annai Diānai Švankai pieredze un ticība saviem spēkiem palīdzēja izcīnīt pirmo vietu dāmu ieskaitē.

 

Pēc trīs dienu trim raundiem Broderam un izraēlietim Asaf Cohen bija pa +1 virs PAR, un uzvarētāja noteikšanā pārspēlēja 17. un 18. bedrīti. Ja pirmajā pārspēles bedrītē abiem pretendentiem bija PAR, tad uz 18. bedrītes grīna Broders ar lielisku vairākmetrīgu bērdiju pielika uzvaras punktu. 

 

Rezultātu blīvums turnīra tabulas augšdaļā kungiem bija nacionālā amatieru "Open" cienīgs. Trešo vietu ar +4 virs PAR dalīja Latvijas amatieru čempions un DGSA audzēknis Roberts Eihmanis un austrietis Markus Maukner, kurš uzvarēja pirms gada. Pārējiem Latvijas golferiem TOP 10 iekļūt neizdevās.

 

Savukārt dāmu konkurencē Švanka pēdējā raundā nospēlēja ar +1 virs PAR un summā bija labākā ar +9. Turklāt pēdējā kārtā uzvarētāja divus bugijus sakrāja pēdējās četrās bedrītēs, kad cīņas spraigākā daļa jau bija aiz muguras. Otro vietu ar +15 ieņēma Krievijas golfere Ksenija Jerjomina, bet Laila Forstmane ar +16 noslēdza laureātu trijnieku

 

Rezultātu blīvums turnīra tabulas augšdaļā kungiem bija nacionālā amatieru "Open" cienīgs. Trešo vietu ar +4 virs PAR dalīja Latvijas amatieru čempions Roberts Eihmanis un austrietis Markus Maukner, kurš uzvarēja pirms gada. Pārējiem Latvijas golferiem TOP 10 iekļūt neizdevās.

 

Savukārt dāmu konkurencē Švanka pēdējā raundā nospēlēja ar +1 virs PAR un summā bija labākā ar +9. Turklāt pēdējā kārtā uzvarētāja divus bugijus sakrāja pēdējās četrās bedrītēs, kad cīņas spraigākā daļa jau bija aiz muguras. Otro vietu ar +15 ieņēma Krievijas golfere Ksenija Jerjomina, bet Laila Forstmane ar +16 noslēdza laureātu trijnieku.

 

Forstmanei pēdējā raundā (84) krājās bugiji un neizdevās noturēties pirmajās divās dienās nodrošinātajās līderes pozīcijās, taču 15 gadu vecumā nenoliedzami ir vēl jo grūtāk cīnīties pret vecākām un pieredzējušākām konkurentēm. Divas dienas noturoties vadībā un trešajā kārtā pretendējot uz uzvaru, Forstmane iekrāja sacensību pieredzi, ko nevar iegūt ne treniņos, ne cīnoties par pieticīgākām vietām citos turnīros.

 

Vareni cīnījās arī DGSA audzēkne Linda Dobele, kura ieņēma 4. vietu ar +18 virs PAR, tomēr nespēja aizbraukt no Latvijas, nepiedaloties nevienās sacensībās. Dobele drīz dosies uz ASV augstskolas komandu, taču viņas savainotais plecs vēl ne tuvu nav sadzijis, un astoņnieks pēdējās bedrītes izspēlē šoreiz bija apliecinājums tam, ka pretsāpju zāļu iespējām ir savas robežas. Cerams, par Dobeli dzirdēsim labas ziņas sezonas turpinājumā.

 

Viena sitiena pārsvaru Broders ieguva ar bērdiju 16. bedrītē, taču nākamajā bedrītē Cohen revanšējās ar to pašu. Tajā brīdī Broders sadzirdējis kādu iekšēju balsi sakām, ka tik drīz cīņa vis nebeigsies. Priekšnojautas nepievīla, lai gan trešā raunda izskaņā Broderam bija jāpacīnās, lai dabūtu PAR, bet Cohen iekodās putera kātā pēc nerealizētas bērdija iespējas.

 

Pārspēles pirmā (17.) bedrīte pārsteigumus nesagādāja, un abi pretendenti to noPARoja. Arī nākamajā pārspēles bedrītē abi golferi ar otro sitienu bija uz grīna puslīdz vienādās pozīcijās. Cohen divi puti viņam nozīmēja PAR, savukārt Broders vēl pirms ripinājuma sajutis, ka spēle uz šī grīna arī beigsies. Čempions vēlāk atzina, ka šādas sajūtas piemeklē reti, taču šoreiz tās nepievīla. Bumbiņai pietika spēka, un tās kritiens bedrītē izraisīja, iespējams, skaļākās ovācijas "Ozo" laukuma vēsturē.

 

"Latvian Open" Broders uzvarēja otro reizi karjerā un atzina, ka sajūtas ir līdzīgas kā 2007. gadā. Starp citu, kopš tā laika ne reizi "Latvian Open" mājinieki nebija uzvarējuši vienlaicīgi kungu un dāmu konkurencē. Pašlaik Broders ir klasiska amatiera statusā kā students un algots datorzinātņu darbinieks, taču lielo turnīru golfam viņš negrasās māt ardievas, lai gan pirms "Latvian Open" ņēma nedēļu ilgas brīvdienas, lai pienācīgāk sagatavotos. Arī turnīrā uzvarētājam labākā spēle bija pēdējā dienā, turklāt daudz spēlētais laukums jau bija gluži kā zemapziņā iespēlēts, un arī tas palīdzēja. Atsevišķu pateicību uzvarētājs veltīja savam kedijam Gatim Liniņam, kura padoms palīdzēja atšifrēt ne viena vien grīna viltības.

 

Par savu spēli Broders pašlaik ir pārliecinātāks nekā pirms septiņiem gadiem, lai gan handikapā tas neatspoguļojas. Iespējams, septembrī "Latvian Open" čempions startēs analoģiskā turnīrā Igaunijā.

 

Arī Švanka atzina, ka pēdējā raundā sajuta pārliecību par savu spēli, un tas palīdzēja pamazām atgūt pirmajās divās dienās zaudēto. Uzvaru "Latvian Open" Švanka nosauca par līdzšinējā karjerā lielāko panākumu, jo iepriekš pirmās vietas tika gūtas sacensībās ar ne tik augsta līmeņa konkurentēm. Līdzšinējais sacensību kalendārs Švankai bijis ļoti piesātināts, taču šādā spraigā gaisotnē viņa jūtas komfortabli. Savukārt pieticīgākus rezultātus pirmajās divās kārtās uzvarētāja izskaidroja ar pārliecības trūkumu pēc nepārvarētiem katiem iepriekšējās sacensībās, kur spēle nebūt nebija slikta, lai gan rezultāts iekrājās paliels.

 

Ne mazāk būtiski, ka vienprātīgu atzinību izpelnījās turnīra organizatoriskais līmenis. Reputāciju veicina gan pasākuma vizuālais tēls, gan vēl jo vairāk dalībnieku neviltoti pozitīvās atsauksmes, jo bija padomāts gan par lielām, gan mazām lietām, kas tik un tā ir ļoti nozīmīgas. Sagaidāms, ka jau nākamvasar tas sāks pamazām atspoguļoties arvien kuplākā un reprezentatīvākā dalībnieku sastāvā.

 

 

 

Stefanam Sprūžam -2 DGSA Jr. Tour 7. posmā

golf style done uz caurspidiga-1

Jau ātriem soļiem tuvojas vasaras beigas, kas arī nozīmē, ka Davis Golf Style Academy Junior Tour noslēgsies pavisam drīz. 12. augustā golfa laukumā Viesturi norisinājās pēdējais posms jeb 7. posms pirms LIELĀ FINĀLA.

 

Pēc treniņnometnes Lietuvā, no kuras daudzi jaunieši ieradās tikai iepriekšējās dienas vakarā, parādīja labus sniegumus turnīrā.

 

U-10 grupā nepārspēts palika Stefans Sprūžs, kurš uzstādīja savu personīgo rekordu - 33 sitieni jeb -2 zem PAR. Par otro vietu norisinājās liela cīņa, jo notika pārspēle starp dvīņiem Franci un Marlēnu Gavariem, jo abiem bija vienāds rezultāts 38 sitieni jeb +3 virs PAR. Tomēr pārspēlē uzvarēja Francis, kurš ierindojās 2. vietā, atstājot Marlēnu Gavari aiz sevis. 

 

U-12 grupiņā nepārspēts palika Fēlikss Gavars ar rezultātu 85 sitieni jeb +15 virs PAR. 2. vietā ierindojās Katrīna Gustafssone ar rezultātu 97 sitieni jeb +27 virs PAR. 3. vietā ierindojās Deina Vilīte, kura rāda lielisku spēli, jo pēdējos posmos iekļūst trijniekos, viņas rezultāts 102 sitieni jeb +32 virs PAR un 3. vieta.

 

U-15 grupā labu rezultātu parādīja Pauls Nesaule, kurš nogāja laukumu ar 76 sitieniem jeb +6 virs PAR un goldalgotā 1. vieta. 2. vietā ar rezultātu 83 sitieni jeb +13 virs PAR ierindojās Rūdolfs Romans, bet 3. vietā par 3 sitieniem no Rūdolfa atpalika Roberts Matisons - +16 virs PAR.

 

Arī U-21 grupā, 1. vietas ieguvējs nospēlēja ļoti labi savam handikapam - 78 sitieni jeb +8 virs PAR. Laimīgais uzvarētājs - Kirill Bogdanov. 2. vietā ierindojās Oļģerts Babris no Reiņa trases ar rezultātu 81 sitiens jeb +11 virs PAR., bet 3. vietā palika Ilya Bogdanov ar rezultātu 88 sitieni jeb +18 virs PAR.

 

Visi ir lieli malači. Gatavojamies lielajam FINĀLAM< kurš norisināsies 27. un 28. augustā golfa laukumā Viesturi. 

 

Rezultāti:

U-10 grupa

U-12, U-15 un U-21 grupas

 

 

 

 

Roberts Eihmanis Slovākijas junioru čempionāta U-21 čempions

roberts eihmanisNo 5. līdz 7. augustam golfa laukumā WELTEN norisinājās Slovākijas Junioru čempionāts uz kuru bija devušies trīs DGSA audzēkņi - Edgars un Harijs Barisi un Latvijas Amatieru čempions - Roberts Eihmanis. 

 

Mūsu puiši ļoti priecēja ar savu rezultātu, jo visas trīs dienas līdera pozīcijā parādījās tikai un vienīgi Latvijas karogs. 13 puišu konkurencē par U-21 grupas čempionu kļuva Roberts Eihmanis, kuram trīs dienu summā rezultāts - 71/73/72 jeb pa PAR. Lai gan pirmās divas dienas par līderi turējās Edgars Bariss, tomēr trešā diena sastādīja visu pa plauktiņiem. 

 

2. vietā ierindojās slovāks Olivers Gabros ar rezultātu 71/73/74 jeb +2 virs PAR, tikai par vienu sitienu atpalika Edgars Bariss, kurš ar rezultātu 69/74/76 ierindojās godalgotajā 3. vietā. 

 

Harijam Barisam nedaudz gāja grūtāk, Harijs ierindojās 9. vietā ar rezultātu 75/79/76 jeb +14 virs PAR.

 

Liels prieks par jauniešu izcīnītām uzvarām un lielisko startu. Lai turpmāk daudz uzvaru un lieli sasniegumi!

 

 

 

Latvijas Junioru čempionāts

mazie

Pēdējās kārtas spēles otrdien "Ozo Golf Club" un "Viesturos" noslēdza Latvijas atklāto junioru čempionātu, kura dalībniekiem sportisks izaicinājums bija svarīgāks par sekošanu karstuma rekordiem. Mājinieki izcīnīja piecas uzvaras, bet četrās ieskaites grupās čempionu laurus plūca kaimiņvalstu spēlētāji.

 

DGSA audzēknis Roberts Bišs pārliecinoši kļuva par čempionu U-18 puišu grupā, pēdējā raundā 18 bedrītes izspēlējot ar -1 zem PAR. Trīs izspēlēto kārtu summā čempiona rezultāts bija +12 virs PAR, kas viņam ļāva par 18 sitieniem apsteigt otrās vietas ieguvēju Rūdolfu Ķelli.

 

U-18 meiteņu grupā pēdējā kārta apliecināja Annas Diānas Švankas pārākumu, kura trīs kārtu summā nospēlēja ar +8 virs PAR. Otrā ar +19 virs PAR bija Laila Forstmane, taču būtisks ir fakts, ka pēc vecuma viņa ir U-16 spēlētāja, bet meitenēm atsevišķa šāda grupa sacensībās netika nokomplektēta. DGSA audzēkne Alise Burkāne ierindojās 3. vietā ar rezultātu +30 virs PAR.

 

Puišiem U-16 grupā mājinieki trijniekā neiekļuva. Meitenēm U-14 ieskaitē divu kārtu summā pārliecinoši uzvarēja DGSA audzēkne Anna Marksa (+23), turpretim puišiem šajā vecuma grupā labākais bija igaunis Mattias Varjun ar +6 virs PAR. DGSA audzēknis Pauls Nesaule spēja pēdējā kārtā pakāpties uz otro vietu, jo tāpat kā Igaunijas golferis Kevin Cristopher Jegers summā nospēlēja ar +22 virs PAR, bet labāka otrā raunda dēļ ieņēma augstāku vietu.

 

Igauņi bija pārāki arī U-12 puišu grupā, kur otrajā kārtā Aaron Korbin (+22) spēja otrajā sacensību dienā par trim sitieniem apsteigt DGSA audzēkni Fēliksu Gavaru. Meitenēm U-12 konkurencē DGSA audzēkne Katrīna Gustafssone nedaudzās sāncenses pieveica pārliecinoši (+53).

 

U-10 zēniem divas pirmās vietas - DGSA audzēknis Francis Gavars finišēja ar +1 virs PAR un noturēja viena sitiena pārsvaru pār DGSA audzēkni Stefanu Sprūžu. Meitenēm līderes nasta nebija par smagu lietuvietei Gabriela Maculevič (+8), kura DGSA audzēkni Marlēnu Gavari ar astoņu sitienu tiesu atstāja otrajā vietā.

 

Sacensību rīkotāji pateicas visiem dalībniekiem un viņu atbalstītājiem par izturību, kā arī apsveic laureātus un uzmundrina tos, kam šoreiz neizdevās sasniegt savus mērķus. Centība treniņos un neatlaidība ikvienam tuvinās panākumus nākotnē, kas sākas jau šodien!

Īpašs paldies Valērijam Karpmanam, ar kura atbalstu tika rīkots Latvijas Junioru čempionāts.

 

U-10 meitenes

U-10 zēni

U-12 zēni

U-12 meitenes

U-14 zēni

U-14 meitenes

U-16 zēni

U-18 meitenes

U-18 zēni

 

 

Page 7 of 16

 
 
 
 
 
 

eng 

Logo1-1  SkiBoxGolf-01    kjus-logo  KarlFazerLogo RGB White  fizio

elvi 

ping-logo ES logo image001 matthew tipper